Èmilia Frydrych
Èmilia Frydrych
Zagadnieniem twórczości zajmuje się od pierwszych eksperymentów na sobie, od czasów zakładania podwórkowego radia, folkowej kapeli, grupy na wypady rowerowe, czy klubu „dla wtajemniczonych”.
Malwina Łyszkowska
Malwina Łyszkowska
Jest rodowitą karniewianką i w Karniewie też pracuje. Jest to miejscowość niezwykle bliska jej sercu. Przygodę z animacją kultury rozpoczęła podczas stażu w GOK-u w Karniewie, gdzie pracuje do dziś.
Ewa Siwek
Ewa Siwek
Ewa Siwek stara się dotrzeć do każdej grupy wiekowej i tak komponować ofertę działań, aby każdy znalazł coś dla siebie w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małkini Górnej.
Anna Szpura
Anna Szpura
Anna prowadzi pracownię, w której wykonuje lokalne produkty zgodnie ze starymi recepturami oraz prowadzi warsztaty kulinarne dla dzieci i dorosłych. Ale to jedynie ułamek jej działań!
Anna Plaskowska
Anna Plaskowska
Na co dzień Anna Plaskowska pracuje jako nauczycielka języka polskiego w Zespole Szkolnym w Cegłowie. Uwielbia czytać, dzielić się miłością do literatury, teatru i dramy.
Alicja Gryz-Wasil
Alicja Gryz-Wasil
Pozytywnie zakręcona i nakręcona na twórcze działanie - taka jest Alicja Gryz-Wasil Animatorka Tygodnia i MPEK-owiczka, która jest z nami już od pierwszej edycji Programu!

Dołącz do programu!