Anna Raczkowska
Anna Raczkowska
Tym razem przybliżamy postać animatorki-rezydentki, która będzie współtworzyła społeczne działania twórcze wraz z sołtyską Martą Wencławiak oraz mieszkańcami Ustanowa.
Magdalena Kreis
Magdalena Kreis
Prezentujemy sylwetkę animatorki-rezydentki wspierającej swoim doświadczeniem sołtyskę oraz mieszkańców Rozalina. Obszarem jej działań jest najczęściej sztuka współczesna.
Magdalena Barszcz
Magdalena Barszcz
Zapraszamy do zapoznania się z sylwetką animatorki-rezydentki, która będzie wspierała społeczność oraz sołtyskę wsi Laski w społecznych działaniach twórczych w ramach rezydencji animacyjnych.
Olga Zdybel
Olga Zdybel
Kultura od zawsze była jej bliska. Najpierw jako bierna widzka, uczestniczka, później organizatorka i animatorka. Obecnie pracuje w Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich w Podkowie Leśnej.
Beata Żurawska
Beata Żurawska
Po studiach przyjechała do Wołomina i tutaj odkryła lokalność, najpierw jako dziennikarka, następnie jako współpracowniczka NGOsów, teraz jako pracowniczka Powiatowej Biblioteki Publicznej.
Èmilia Frydrych
Èmilia Frydrych
Zagadnieniem twórczości zajmuje się od pierwszych eksperymentów na sobie, od czasów zakładania podwórkowego radia, folkowej kapeli, grupy na wypady rowerowe, czy klubu „dla wtajemniczonych”.

Dołącz do programu!