A- A A+
vimeo facebook
Konsultacje wniosków: konwersja cyfrowa domów kultury
27 // 04 // 2021
Konsultacje wniosków: konwersja cyfrowa domów kultury
Zapraszamy instytucje kultury z woj. mazowieckiego (z wyłączeniem m.st. Warszawa) na konsultacje on-line wniosków do programu Konwersja cyfrowa domów kultury. BRAK MIEJSC.

27.04, godz. 10:00 -12:00 - spotkanie on-line: Jak przygotować wniosek?

5.05 i 7.05 - konsultacje on-line wniosków

W spotkaniu on-line będzie mogło wziąć udział 20 instytucji kultury z woj. mazowieckiego z wyłączeniem m.st. Warszawy (maksymalnie po 2 osoby reprezentujące instytucję), które zgłoszą się jako pierwsze. Na konsultacje on-line zaprosimy 10 instytucji, które wzięły udział w spotkaniu dot. przygotowywania wniosków i jako pierwsze zadeklarowały uczestnictwo w konsultacjach.

Zgłoszenia przyjmujemy przez formularz zgłoszeniowy dostępny w dole strony. Brak miejsc.

Konsultacje poprowadzi Anna Czyżewska - etnolożka, a także trenerka i animatorka kultury. Od 15 lat związana z sektorem pozarządowym, przede wszystkim ze Stowarzyszeniem Pracownia Etnograficzna i Federacją Mazowia. Zrealizowała bardzo wiele różnych projektów animacyjnych (np. jednodniowe muzea), dokumentalnych (np. projekt skanseny.net czy „Polskie ślady w Macedonii), popularyzacyjnych (np. „Miejska ścieżka. Warszawskie Audioprzewodniki”, „Etnografia do kieszeni” czy „Przywracanie wielokulturowej historii Warszawy i Pragi”). Współzakładała niezależne centrum kultury „Pracownia Duży Pokój” w Warszawie. Prowadzi badania i diagnozy (m.in. dla ośrodków kultury w ramach programu Dom Kultury+), a także szkolenia dla kadr kultury (np. dotyczące pisania projektów), obecnie wspiera program BMK Mazowieckie.

 

Kontakt w sprawie konsultacji:

Natalia Roicka

Dział Edukacji

Mazowiecki Instytut Kultury

tel. 601 668 314

e-mail n.roicka@mik.waw.pl

 

  • Brak komentarzy