A- A A+
vimeo facebook
Dyskusyjny Klub serialowy: z cyklu, jak prowadzić stałe zajęcia online?
23 // 06 // 2020
Dyskusyjny Klub serialowy: z cyklu, jak prowadzić stałe zajęcia online?
NABÓR ZAKOŃCZONY

Warsztat online - jak poprowadzić Dyskusyjny Klub Serialowy - formę cyklicznych zajęć, które nadają się do rozpoczęcia i prowadzenia kanałami zdalnymi lub na żywo z uczestnikami. 

Dyskusyjny Klub Serialowy 
to warsztat uczący mądrej komunikacji i dojrzałego i pogłębionego dzielenia się swoimi refleksjami i emocjami. Obie te umiejętności są fundamentalne dla wspólnego przeżywania kultury. Jako pretekst do ćwiczenia posłuży powszechnie dostępny trop kultury popularnej: dyskutowanie o odcinkach ulubionego serialu. Celem jest jednak nie tyle wspólne przeżywanie perypetii serialowych bohaterów, co ćwiczenie umiejętności wspólnego, pogłębionego odbioru świata kultury. Uczestnicy otrzymają przed warsztatem link do przykładowego odcinka serialu, i będą poproszeni o obejrzenie go wcześniej, gdyż będzie on materiałem do ćwiczeń na zajęciach. 

23 czerwca 2020, godz. 14.00-16.30 

Dla kogo?
Warsztat jest adresowany do lokalnych instytucji kultury, w szczególności do domów kultury, gminnych ośrodków kultury, bibliotek, ale także do każdej instytucji, która nie uchyla się od zadań animatorskich i chce świadomie budować kontakt ze swoją publicznością.

Forma:
Interaktywny warsztat online. Uczestnicy proszeni są o gotowość uczestniczenia poprzez dźwięk i obraz. Ale jeśli ktoś nie ma możliwości uruchomienia kamery – poszukamy sposobu, aby mógł uczestniczyć tylko poprzez kanał akustyczny. Po zajęciach każdy z uczestników będzie mógł skorzystać z indywidualnych konsultacji zdalnych z prowadzącym. Warsztat jest realizowany w online a pośrednictwem aplikacji Zoom. 

Pozostałe warsztaty online z cyklu, to:
16.06.2020 - 14.00 - Klub Mówców
30.06.2020 - 14.00 - LARP- czy tylko dla młodzieży?
07.07.2020 - 14.00 - Techniki Kreatywnego Myślenia

Prowadzący: Wojciech Kłosowski
Ekspert samorządowy, animator kultury, jeden z najbardziej doświadczonych polskich trenerów samorządowych. Autor licznych
strategii i polityk kulturalnych, redaktor i współautor serii wydawniczej MIK "Kierunek Kultura". Poza pracą zawodową - autor powieści "Nauczyciel Sztuki" i dziadek ośmiorga wnuków :)

Jeśli zapiszesz się w dniu warsztatu, bardzo proszę dodatkowo o mail, na a.roman@mik.waw.pl, dzięki temu będziecie mieć pewność, że odpowiednio wcześnie dostaniecie link do wydarzenia. 

Zgłoś się na warsztat

Proszę podać imię
Proszę podać swoje nazwisko
Podaj poprawny adres e-mail
Jaką instytucję/organizację reprezentujesz? (w innym przypadku: osoba indywidualna/freelancer/nie dotyczy):
Proszę wpisać nazwę instytucji/organizacji
Zgoda na przetwarzanie danych + RODO Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w formularzu - publikację w formie mapy on-line, publikację w serwisach Facebook i Instagram na profilach prowadzonych przez Mazowieckie Obserwatorium i Mazowiecki Instytut Kultury, a także w materiałach promocyjnych i edukacyjnych. Wyrażam też zgodę na otrzymywanie informacji dotyczących działań, programów, konkursów, szkoleń organizowanych i polecanych przez MIK. Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji Mazowieckiej Akademii Kadr Kultury przez Mazowiecki Instytut Kultury. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Mazowiecki Instytut Kultury, ul. Elektoralna 12, 00-139 Warszawa) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@waw.mik.pl) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą przez Mazowiecki Instytutu Kultury - na podstawie państwa zgody Art. 6 ust. 1 lit. a oraz w celach archiwizacyjnych jako prawnie usprawiedliwiony interes administratora na podstawie art. 6 ust.1 lit.f 4). Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 12 miesięcy. 5)Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie 6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego; 7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.
Proszę o zaznaczenie zgody
Nieprawidłowe dane

  • Brak komentarzy