A- A A+
vimeo facebook
Jak uczestniczymy w kulturze?
Jak uczestniczymy w kulturze?
Jak uczestniczymy w kulturze? Co zmieniła w nas pandemia? Jak spędzamy teraz czas wolny? Jak korzystamy z oferty kulturalnej?
 
Pomóż nam w poszukiwaniu odpowiedzi na te pytania wypełniając ankietę dostępną TUTAJ.
 
Mazowiecki Instytut Kultury wraz z Kolektyw Badawczy zapraszają do udziału wszystkie mieszkanki i wszystkich mieszkańców województwa mazowieckiego! Zależy nam na dotarciu do możliwie najliczniejszego grona respondentów, więc jeśli reprezentujesz instytucję kultury lub organizację pozarządową - wesprzyj nas w rozpowszechnianiu ankiety wśród swoich odbiorców. Będziemy wdzięczni za zamieszczenie linku do ankiety na stronie internetowej oraz na profilach mediów społecznościowych Waszych instytucji i organizacji. Na dole strony do pobrania jest także wersja ankiety do druku oraz kod QR, który po zeskanowaniu przeniesie respondentów do ankiety online  - można go wydrukować i powiesić w widocznym miejscu w instytucji wraz z zaproszeniem do wzięcia udziału w badaniu.
 

Ankieta jest anonimowa, zawiera 19 pytań, a jej wypełnienie zajmuje 8-10 minut. Będzie ona aktywna do 31 października 2023 r.

Wynik posłużą nam do przyjrzenia się zmianom w uczestnictwie w kulturze, a nasze refleksje zawrzemy w raporcie, który ukaże się na początku 2024 roku.

Będziemy bardzo wdzięczni za wsparcie naszego badania, a po jego zakończeniu, za wspólną refleksję nad wynikami, podczas wydarzeń organizowanych przez Mazowiecki Instytut Kultury. 

 
W przypadku pytań zapraszam do kontaktu!
 
Magdalena Różycka
Mazowieckie Obserwatorium Kultury
Mazowiecki Instytut Kultury
tel./SMS 661 660 994
e-mail m.rozycka@mik.waw.pl

Autorka fotografii: Jolanta Suszko - Adamczewska

 

Załączniki:

jak-uczestniczymy-w-kulturzeankietawer-do-druku.pdf - pobrań: 259, rozmiar: 58,53 KB
jak-uczestniczymy-w-kulturzekod-qr.jpg - pobrań: 156, rozmiar: 120,98 KB
  • Brak komentarzy