A- A A+
vimeo facebook
Podstawy treningu pozytywnej neuroplastyczności
23 // 01 // 2023
Podstawy treningu pozytywnej neuroplastyczności

Chcemy wzmacniać umiejętności dbania o siebie animatorek i animatorów kultury, ale też sygnalizować jak jest to ważne. Dlatego też z początkiem Nowego Roku zapraszamy Was na zupełnie wyjątkowe warsztaty! Jak siebie wspierać i czuć się dobrze samym ze sobą wykorzystując wiedzę o mózgu? O tym będą podstawy treningu pozytywnej neuroplastyczności mózgu.

Trening bazuje na wiedzy neurologicznej. Nasz mózg przez całe życie zmienia struktury i funkcje pod wpływem przeżywanych doświadczeń. Jest neuroplastyczny - co oznacza, że jego struktura odzwierciedla to na czym skupiamy uwagę. Ewolucyjnie jesteśmy przystosowani do tego by zwracać uwagę na zagrożenia i to co trudne, ponieważ „Matka Natura” dba o nasze przetrwanie - nie zależy jej na jakości naszego życia. Dlatego skłonność do widzenia negatywów jest tak trudna do zmiany. Trening Pozytywnej Neuroplastyczności pozwala zmienić tą skłonność.

Dwa terminy do wyboru:

23 stycznia, 9:30 -16:30

31 stycznia, 9:30 -16:30

Miejsce: Mazowiecki Instytut Kultury, Elektoralna 12

Zapewniamy wegetariański posiłek.

Na zgłoszenia czekamy do 19 stycznia. Warsztaty są bezpłatne i skierowane do osób działających w kulturze na terenie województwa mazowieckiego. Pierwszeństwo w przyjmowaniu zgłoszeń bedą miały osoby działające poza m.st. Warszawą. Liczba miejsc ograniczona.

 

  • Brak komentarzy