A- A A+
vimeo facebook
II ZJAZD KULTURALNYCH EDUKATORÓW
18 // 10 // 2018
II ZJAZD KULTURALNYCH EDUKATORÓW

18 października zaprosimy Was do spędzenia z nami dnia w chmurach, na 32 piętrze jednego z najwyższych wieżowców w Warszawie na ul. Chłodnej. 
Mamy nadzieję, że te niecodzienne okoliczności sprawią, że będziemy mogli rozmawiać o edukacji kulturowej z perspektywy wizji, snu i marzeń ale też z perspektywy szerszej niż nasza złożona codzienność. 
Planujemy spędzić ten dzień przyjemnie, twórczo i komfortowo przyglądając się naszej pracy i działalności z nieco innej perspektywy. Bądźcie tam z nami! 

Już niebawem program spotkania. 

Od godziny 9.00 zapraszamy Was na kawę i do rejestracji na konferencji, która rozpocznie się o godzinie 10.00. W pierwszej części podzielimy się z Wami naszymi dotychczasowymi wnioskami z realizacji BMK w województwie Mazowieckim i pomysłami na możliwe kierunki naszych wspólnych dalszych działań, przedstawimy i przedyskutujemy wnioski z 3-letniej diagnozy, zaproponujemy możliwości uzyskania dofinansowań na Mazowszu oraz przedstawimy Mazowiecki program Edukacji Kulturalnej. A po obiedzie zaprosimy Was do ciekawych spotkań z ekspertami, na których będzie można przyjrzeć się idei instytucji opartej na podmiotowości, o motywacji i roli animatora w lokalnej społeczności, o relacyjnym i podmiotowym sposobie pracy i rozumienia potrzeb dzieci. W między czasie chcemy się dowiedzieć czegoś o Waszych doświadczeniach, będzie otwarta dyskusja, możliwość wystąpienia i wspólnego namysłu. Do tego duże ilości kawy, przekąski i smaczny, wspólny obiad. 

Koordynatorki projektu Kulturalni Edukatorzy - Agata, Kasia, Natalia, Ada. 

 

  • Brak komentarzy