A- A A+
vimeo facebook
Digital Cultures
25 // 09 // 2017
Digital Cultures

Konferencja Digital Cultures to pierwsze w Polsce wydarzenie tak kompleksowo poświęcone kulturze cyfrowej. Interdyscyplinarny program konferencji obejmuje szerokie spektrum tej dynamicznie rozwijającej się dziedziny: od gier komputerowych, muzeów narracyjnych, po interaktywny storytelling i zagadnienia związane z digitalizacją.

Od 25 do 27 września 2017 w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbędą się liczne panele, debaty a także wystawa i interwencja artystyczna.

Do udziału w konferencji zaproszone zostało wybitne grono ekspertów z Europy, USA i Azji. Znajdą się wśród nich dyrektorzy najważniejszych festiwali i muzeów, przedstawiciele kluczowych instytucji związanych z technologią, artyści oraz twórcy gier.

Więcej informacji tutaj: www.digitalcultures.pl
Bilety: http://bit.ly/BiletyDigitalCultures

Poinformuj znajomych o konferencji używając naszych hashtagów: #DigitalCultures #InstytutAM #Culturepl!

Taguj, obsersuj i kontaktuj się z nami przez platformy mediów społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram i Linkedin)!

Inicjatorem i organizatorem konferencji jest Instytut Adama Mickiewicza działający pod marką Culture.pl.

Partnerami konferencji są: Future Processing (partner technologiczny), Ministerstwo Cyfryzacji, NASK, @Biblioteka Narodowa, Polona, FINA, Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, Aleksander Baron, Centrum Cyfrowe, Centrum Sztuki WRO / WRO Art Center, Wikimedia Polska, Kino Elektronikk, PJATK, Centrum Nauki Kopernik, Fundacja Indie Games Polska, We Are Museums, Cross Video Days, Pełne zanurzenie, Narodowe Archiwum Cyfrowe, PIXEL., Arte, Medialab Katowice, TR Warszawa, HTC, Kiszkiloszki.

  • Brak komentarzy