A- A A+
vimeo facebook
Prawa osób pracujących w organizacjach pozarządowych. Badania – Edukacja – Wsparcie
09 // 03 // 2015
Prawa osób pracujących w organizacjach pozarządowych. Badania – Edukacja – Wsparcie

Fundacja Inicjatyw Społecznych “Się Zrobi!”poszukuje ośmiu lokalnych liderów i liderek – osób z doświadczeniem w trzecim sektorze, które podejmą się współpracy przy prowadzeniu i promocji debat w ramach projektu w swoim regionie: w Gdańsku (dla NGO z woj. pomorskiego, zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego), Poznaniu (dla woj. wielkopolskiego, lubuskiego, dolnośląskiego i opolskiego), Warszawie (dla woj. mazowieckiego, podlaskiego, łódzkiego i lubelskiego) oraz Krakowie (dla woj. małopolskiego, śląskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego).

Debaty będą miały na celu analizę sytuacji osób pracujących w NGO oraz wspólne wypracowanie środków zaradczych i rekomendacji, a płynące z nich wnioski zostaną włączone do raportu podsumowującego projekt w marcu 2016.

Organizacja oferuje

Udział w bezpłatnym szkoleniu z metodologii prowadzenia włączającej debaty, które odbędzie się w Warszawie 18 kwietnia 2015 w godz. 12-18. Szkolenie poprowadzi Ewa Kownacka – psycholożka międzykulturowa, trenerka, facylitatorka. Uczestnikom i uczestniczkom zapewniamy certyfikat uczestnictwa, wyżywienie, zwrot kosztów podróży do wys. 150 zł i zwrot kosztów noclegu do wys. 100 zł.

Możliwość poprowadzenia wraz z drugim liderem/liderką debaty w swoim regionie: w Gdańsku, Warszawie, Poznaniu lub Krakowie. Debaty powinny odbyć się w okresie od kwietnia do lipca 2015. Organizator projektu POPOP pokrywa koszty wynajmu sali ze sprzętem multimedialnym i innych niezbędnych materiałów. Za prowadzenie debaty przewidujemy wynagrodzenie dla liderów lokalnych w wysokości 400 zł brutto/osoba.

Możliwość podjęcia współpracy w ramach bloku BADANIA w swoim miejscu zamieszkania. Za przeprowadzenie jednego ok. godzinnego wywiadu z osobą pracującą w organizacji pozarządowej przewidujemy wynagrodzenie w wysokości 100 zł brutto.

Jak się zgłosic?

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu i podjęciem współpracy prosimy o przesyłanie do dnia 3 kwietnia 2015 zgłoszeń na maila edukacja@popop.org.pl z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, miejscowości zamieszkania oraz opisu swojego doświadczenia w trzecim sektorze i motywacji do uczestnictwa w projekcie. 

 

więcej informacji o inicjatywie >>

 

  • Brak komentarzy