A- A A+
vimeo facebook
Trening OPEN SPACE w Warszawie
17 // 01 // 2015
Trening OPEN SPACE w Warszawie

OPEN SPACE TECHNOLOGY

To metoda pracy z dużymi grupami i całymi systemami, która dobrze sprawdza się, kiedy mamy do czynienia ze skomplikowaną sytuacją, nikt do końca nie wie, co byłoby dobrym rozwiązaniem, problem dotyka wielu grup i osób, a decyzja tak naprawdę jest potrzebna na wczoraj.

Brzmi ciekawie?? Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Open Space i zrozumieć jak ta metoda może pomóc rozwijać Twoją organizację, będzie ku temu świetna okazja. Już w styczniu w Warszawie, w hotelu Gromada Lotnisko odbędzie się Międzynarodowy Samoorganizowany Trening Open Space.

Głównym partnerem wydarzenia jest Progressive Partners. Zarówno facylitatorzy, jak i uczestnicy przyjeżdżają z całej Europy i nie tylko, aby razem zanurzyć się w Open Space, przekonać się jak działa i jak zadbać o to, aby był naprawdę efektywny.

Open Space Technology to prosty sposób na efektywne spotkania od pięciu do 2000+ osób i fantastyczny, pełen mocy sposób zarządzania organizacją, zarówno w codziennym funkcjonowaniu, jak i w zmianie. OST to metoda umożliwiająca zaproszenie grup, społeczności i organizacji do pracy nad tym, na czym naprawdę im zależy i do wzięcia odpowiedzialności za to, co chcą osiągnąć. 

Doświadczanie, ćwiczenie, praktykowanie. Przygotuj się na to, że to nie bedzie tradycyjne szkolenie. Ogromna większość tego, czego się nauczysz będzie się opierać na doświadczeniu, dyskusji i refleksji z innymi uczestnikami. Weźmiesz udział w prawdziwym Open Space ze wszystkimi jego etapami (łącznie z planowaniem działań), poćwiczysz różne sposoby urządzania przestrzeni oraz facylitowania otwarcia i zamknięcia OST. Zaprojektujesz i poprowadzisz swój własny Open Space, dzieląc się refleksjami i wnioskami z innymi.

W dniach 26-30 stycznia odbywa się w Warszawie Międzynarodowy Trening Open Space organizowany przez zespół Progressive Partners. Facylitatorzy z Polski, Włoch i Niemiec mają okazję pracować z uczestnikami mi.in. z Finlandii, Izraela, Włoch czy Niemiec. Trening jest pierwszym z kilku planowanych przez Progressive Partners w tym roku wydarzeń mających na celu przybliżenie metody facylitacji i częstszy jej wybór, aby wspierała podnoszenie wartości ludzi i organizacji i mogła być stosowana jako efektywne narzędzie dialogu z interesariuszami. Nie każdy może poświęcić 5 dni, aby być z nami, dlatego też postanowiliśmy zaprosić praktyków, klientów i zainteresowane osoby, aby w nieformalnej atmosferze poopowiadać historie i zrozumieć wartość facylitacji dla rozwiązywania rozmaitych wyzwań biznesu i organizacji.

 

Udział w spotkaniu potwierdzili:

Mirella Panek-Owsiańska - prezeska Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Katarzyna Rynkiewicz - Group Sales Director, Generali

Małgorzata Bonikowska, Partner Zarządzający THINKTANK

Darek Koseski - Vice-President of the Board, Schneider Electric Polska

 

Zapraszamy zatem w czwartek 29 stycznia o g. 14.30 do Hotelu Gromada Okęcie. W załączniku przesyłamy zaproszenie i bardzo polecamy udział - będzie merytorycznie, międzynarodowo i owocnie!

Patroni wydarzenia:

THINKTANK, odpowiedzialnybiznes.pl, HR Polska, Osobyzasoby

więcej informacji >>

  • Brak komentarzy