A- A A+
vimeo facebook
Europejski Wykład Otwarty „Dofinansowanie festiwali filmowych w ramach Programu Kreatywna Europa – Komponent MEDIA”
04 // 11 // 2015
Europejski Wykład Otwarty „Dofinansowanie festiwali filmowych w ramach Programu Kreatywna Europa – Komponent MEDIA”

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa, prowadzony przez Biuro Funduszy Europejskich i Rozwoju Gospodarczego Urzędu m.st. Warszawy, zaprasza na Europejski Wykład Otwarty zatytułowany „Dofinansowanie festiwali filmowych w ramach Programu Kreatywna Europa – Komponent MEDIA”, który odbędzie się w środę 4 listopada br. o godz. 16.00 w sali konferencyjnej Centrum Przedsiębiorczości Smolna. Spotkanie poprowadzi Pani Aleksandra Leszczyńska, przedstawiciel Biura Programu Kreatywna Europa w Polsce, Komponent Media.

Komponent MEDIA skierowany jest do producentów filmów i gier komputerowych, dystrybutorów, agentów sprzedaży, organizatorów szkoleń, festiwali filmowych, targów branżowych, wydarzeń budujących i rozwijających widownię filmów europejskich oraz projektów współpracy między inicjatywami edukacyjnymi, twórców platform internetowych przeznaczonych dla profesjonalistów z branży audiowizualnej, kin promujących filmy europejskie. Jego celem jest wsparcie i promocja europejskiej kultury audiowizualnej, zwiększenie cyrkulacji dzieł europejskich, profesjonalizacja sektora audiowizualnego oraz pomoc w stawieniu czoła wyzwaniom rewolucji cyfrowej i globalizacji.

 

Zagadnienia poruszane podczas wykładu:

1. Harmonogram: terminy festiwali i kiedy należy składać wniosek

2. Jakie projekty mogą aplikować

3. Kwalifikujący się wnioskodawcy

4. Podstawowe kryteria kwalifikowalności

5. Formy dofinansowania (kwoty ryczałtowe oraz obliczanie dotacji)

 

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc udział w spotkaniu wymaga wcześniejszej rejestracji pod adresem: wyklady_europejskie@um.warszawa.pl

 

  • Brak komentarzy