A- A A+
vimeo facebook
Przy kawie o działaniach międzykulturowych
26 // 05 // 2022
Przy kawie o działaniach międzykulturowych
#inspiracje #wymiana doświadczeń #wsparcie
Spotkania on-line dla osób zarządzających instytucjami kultury w województwie mazowieckim i nie tylko :)

Tworzymy przestrzeń wymiany doświadczeń, dobrych praktyk, inspiracji, wiedzy i wsparcia. Zapraszamy osoby zarządzające instytucjami kultury i nie tylko na tematyczne zoomowe kawy!

Każde spotkanie poświęcamy ważnemu tematowi - wyzwaniu, z którym mierzą się instytucje kultury. Na każde spotkanie zapraszamy eksperta/ekspertkę, który(a) pomoże znaleźć odpowiedzi na najbardziej palące pytania. Ale tak naprawdę najważniejszymi ekspertami jesteście Wy - podzielcie się swoim doświadczeniem z innymi. Zapraszamy na kawę i do rozmowy, poznajmy się :)

Kiedy najbliższa kawa? 26 maja, godz. 10:00 - 11:00

Jaki temat? O działaniach międzykulturowych

Gdzie? platforma ZOOM; Osoby, które chciałyby skorzystać z tłumacza Polskiego Języka Migowego proszone są o zgłoszenie tej potrzeby na adres mailowy n.roicka@mik.waw.pl do 19.05.2022r.

Jak się na nią dostać? Wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny w dole strony. Na podany w formularzu adres mailowy na 2-3 dni przed spotkaniem prześlemy link.

Na spotkaniu przyjrzymy się międzykulturowej działalności prowadzonej przez Pałac w Miechowicach, który od 29 lutego swoją ofertą objął potrzeby napływającej społeczności ukraińskiej. O tym dlaczego podjęli decyzję aby się we wsparcie zaangażować, jak wygląda ich działalność w tym temacie, jak się zmieniała na przestrzeni ostatnich trzech miesięcy, z jakimi wyzwaniami się ona wiązała i wiąże teraz, opowie Katarzyna Michalska, kierowniczka Pałacu w Miechowicach funkcjonującego w strukturach Bytomskiego Centrum Kultury.

Katarzyna Michalska - Absolwentka Filologii polskiej UŚ oraz studiów podyplomowych w Warszawskie Szkole Filmowej. Doktorantka na Wydziale Sztuki i Nauk o Edukacji UŚ.Do 2019 r. nauczycielka j. polskiego oraz Wychowania do twórczości w ramach autorskiego programu Klas Aktywności Twórczej, realizowanych w Gimnazjum nr 1 w Bytomiu w latach 2003-2019. W latach 2013 – 2019 ekspertka w zakresie edukacji kulturowej w programie Bardzo Młoda Kultura Narodowego Instytutu Kultury. W latach 2017 – 2022 r. członkini zespołu sterującego ds programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pn. „Edukacja kulturalna”. Finalistka Nagrody im. I. Sendlerowej ”Za naprawianie świata”. Autorka publikacji i scenariuszy dla nauczycieli oraz licznych wystąpień podczas ogólnopolskich i międzynarodowych konferencji z zakresu edukacji kulturowej, medialnej i filmowej. Animatorka kultury. Mentorka w kursach internetowych CEO „Włącz się! Młodzi i media” i „KUlthuura!” oraz koordynatorka sieci nauczycieli edukacji medialnej na Śląsku (CEO i RODN WOM w Katowicach), ambasadorka programu Spółdzielnia Otwartej Edukacji SpołEd Fundacji Centrum Cyfrowe. We współpracy z Fundacją Nowoczesna Polska realizowała trzyletni międzynarodowy projekt App Your School – Digital Atelier. Od września 2019 – do września 2021 zajmowała stanowisko inspektora w Wydziale Kultury i Sportu Urzędu Miasta w Bytomiu. Koordynatorka trzyletniego projektu POKŁADY KULTURY – Miejski Program Edukacji Kulturalnej dofinansowany ze środków MKiDN. Od 2021 kierowniczka Pałacu w Miechowicach, filii Bytomskiego Centrum Kultury oraz Pełnomocnik Prezydenta Miasta Bytomia ds edukacji kulturalnej i kulturowej.

Zapisz się na spotkanie

Proszę podać imię
Proszę podać swoje nazwisko
Podaj poprawny adres e-mail
Jaką instytucję/organizację reprezentujesz?
Proszę wpisać nazwę instytucji/organizacji
Zgoda na przetwarzanie danych + RODO Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w formularzu - publikację w formie mapy on-line, publikację w serwisach Facebook i Instagram na profilach prowadzonych przez Mazowieckie Obserwatorium i Mazowiecki Instytut Kultury, a także w materiałach promocyjnych i edukacyjnych. Wyrażam też zgodę na otrzymywanie informacji dotyczących działań, programów, konkursów, szkoleń organizowanych i polecanych przez MIK. Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji wydarzenia Przy kawie o... przez Mazowiecki Instytut Kultury. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Mazowiecki Instytut Kultury, ul. Elektoralna 12, 00-139 Warszawa) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@waw.mik.pl) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą przez Mazowiecki Instytutu Kultury - na podstawie państwa zgody Art. 6 ust. 1 lit. a oraz w celach archiwizacyjnych jako prawnie usprawiedliwiony interes administratora na podstawie art. 6 ust.1 lit.f 4). Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 12 miesięcy. 5)Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie 6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego; 7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.
Proszę o zaznaczenie zgody

Masz pytania? Napisz :)

Kontakt:

Natalia Roicka
Dział Edukacji
Mazowiecki Instytut Kultury
kom./SMS 601 668 314
e-mail n.roicka@mik.waw.pl

  • Brak komentarzy