A- A A+
vimeo facebook
Przy kawie o... dobrostanie
24 // 03 // 2022
Przy kawie o... dobrostanie
#inspiracje #wymiana doświadczeń #wsparcie
Spotkania on-line dla osób zarządzających instytucjami kultury w województwie mazowieckim i nie tylko :)

Tworzymy przestrzeń wymiany doświadczeń, dobrych praktyk, inspiracji, wiedzy i wsparcia. Zapraszamy osoby zarządzające instytucjami kultury i nie tylko na comiesięczne tematyczne zoomowe kawy!

Każde spotkanie poświęcamy ważnemu tematowi - wyzwaniu, z którym mierzą się instytucje kultury. Na każde spotkanie zapraszamy eksperta/ekspertkę, który(a) pomoże znaleźć odpowiedzi na najbardziej palące pytania. Ale tak naprawdę najważniejszymi ekspertami jesteście Wy - podzielcie się swoim doświadczeniem z innymi. Zapraszamy na kawę i do rozmowy, poznajmy się :)

Kiedy najbliższa kawa? 24 marca, godz. 10:00 - 11:00

Jaki temat? O dobrostanie

Gdzie? platforma ZOOM; Osoby, które chciałyby skorzystać z tłumacza Polskiego Języka Migowego proszone są o zgłoszenie tej potrzeby na adres mailowy n.roicka@mik.waw.pl do 17.03.2022r.

Jak się na nią dostać? Wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny w dole strony. Na podanego w formularzu maila prześlemy link do spotkania.

"Dobrostan to nie stan bycia, a stan działania." Dr Emily Nagoski, Amelia Nagoski, Wypalnie. Jak wyrwać się z błędnego koła stresu

Pierwsze  kawowe spotkanie po długiej przerwie chcemy rozpocząć rozmową o dobrostanie. Mijają dwa pandemiczne lata niepewności, ciągłych zmian, nowych kryzysów, niepokojów, prób odnajdywania się w coraz to nowej rzeczywistości i poszukiwania odpowiedzi dla siebie, dla instytucji, dla naszych odbiorców i odbiorczyń. Chcemy aby to spotkanie było inspiracją do zadbania o własny dobrostan. Porozmawiamy na nim o tym co można rozumieć jako dobrostan? Co jest jego przeciwieństwem? Czym są strefy rozwoju, przetrwania i regeneracji? Jakie aktywności wspierają dobrostan?

Gościmy Sylwię Włodarską, która jest Panią swojego Szczęścia w najbardziej odpowiedzialnym i najważniejszym projekcie - swoim własnym życiu. Pracuje jako mediatorka, coach i trenerka komunikacji zorientowanej na potrzeby. Ma na swoim koncie wystąpienie TEDx. Organizuje konferencję online dla “Bliżej potrzeb, bliżej szczęścia”. Ukończyła studia podyplomowe Porozumienie bez Przemocy wg Marshalla B. Rosenberga. Jest główna szczęściarą na blogu paniswojegoszczescia.pl Pasjonatka książek i bycia blisko natury, mama trójcy, która jest niewyczerpanym, choć często wyczerpującym źródłem inspiracji.

 

Zapisz się na spotkanie

Proszę podać imię
Proszę podać swoje nazwisko
Podaj poprawny adres e-mail
Jaką instytucję/organizację reprezentujesz?
Proszę wpisać nazwę instytucji/organizacji
Zgoda na przetwarzanie danych + RODO Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w formularzu - publikację w formie mapy on-line, publikację w serwisach Facebook i Instagram na profilach prowadzonych przez Mazowieckie Obserwatorium i Mazowiecki Instytut Kultury, a także w materiałach promocyjnych i edukacyjnych. Wyrażam też zgodę na otrzymywanie informacji dotyczących działań, programów, konkursów, szkoleń organizowanych i polecanych przez MIK. Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji wydarzenia Przy kawie o... przez Mazowiecki Instytut Kultury. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Mazowiecki Instytut Kultury, ul. Elektoralna 12, 00-139 Warszawa) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@waw.mik.pl) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą przez Mazowiecki Instytutu Kultury - na podstawie państwa zgody Art. 6 ust. 1 lit. a oraz w celach archiwizacyjnych jako prawnie usprawiedliwiony interes administratora na podstawie art. 6 ust.1 lit.f 4). Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 12 miesięcy. 5)Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie 6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego; 7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.
Proszę o zaznaczenie zgody

Masz pytania? Napisz :)

Kontakt:

Natalia Roicka
Dział Edukacji
Mazowiecki Instytut Kultury
kom./SMS 601 668 314
e-mail n.roicka@mik.waw.pl

  • Brak komentarzy