WYNIKI NABORU DO MSO 2022
WYNIKI NABORU DO MSO 2022

Dziękujemy bardzo za wszystkie zgłoszenia. Są wspaniałe, różnorodne, a jednocześnie świadczące o potrzebie wspólnotowego działania i opowiadania kobiecych historii. Zdecydowałyśmy, że przyjmujemy wszystkie zgłoszenia, i postaramy się tak skonstruować ofertę naszych spotkań i warsztatów, by uwzględnić różne Wasze potrzeby i miejsca, z jakimi jesteście związane.

Proponujemy, aby osoby z Warszawy i okolic (Wesoła, Bemowo, Łomianki, Piaseczno, Podkowa Leśna) ukonstytuowały się w jedną lub dwie grupy. Spotkania będą odbywać się w siedzibie Mazowieckiego Instytutu Kultury lub w wybranej siedzibie uczestniczek.  Waszymi głównymi tutorkami będą Agnieszka Ayşen Kaim i Dorota Ogrodzka.

Pozostałym uczestniczkom, które mieszkają w dalszej odległości od Warszawy, proponujemy spotkania na miejscu: w Mławie, Szydłowcu, Siedlcach i Górznie. Waszymi tutorkami będą Kasia Jackowska-Enemuo, Ania Woźniak i Beata Frankowska.

Proponujemy udział w pięciu 1,5-godzinnych (do dwóch godzin) spotkaniach, podczas których wypracujemy główne wątki naszych historii i sposób ich prezentacji.

Na początku spotkajmy się wszystkie online – data do ustalenia. Proponujemy poniedziałek, godz. 17.00 – 13 lub 20 czerwca.

Poznamy się wzajemnie i ustalimy szczegóły logistyczne. Czas warsztatów: lipiec-październik, terminy do ustalenia ze swoimi tutorkami.

Pod koniec warsztatów planujemy wspólny zjazd, na którym podzielimy się wypracowanymi ścieżkami.