KONKURS: IMPULS KULTURY

To od Was czerpiemy wiedzę!
To od Was czerpiemy wiedzę!

 

 

Kryzys, w jakim znaleźli się animatorzy i edukatorzy kultury w wyniku epidemii COVID-19, jest radykalnie odmienny od dotychczasowych trudności i problemów dotykających przedstawicieli sektora kultury. Nieoczekiwane zamknięcie wszystkich instytucji oraz widmo możliwych nawrotów kolejnych fal epidemii spowodowało, że animatorzy i edukatorzy pracujący w różnych formach zatrudnienia zmuszeni są do dostosowania się do nowej sytuacji – doraźnie i długofalowo.

Dzięki diagnozie poznaliśmy osobiste uwarunkowania i motywacje animatorów i edukatorów, ramy działania określone przez pracodawców i organizatorów kultury, narzędzia wsparcia, strategie utrzymywania relacji z animowanymi społecznościami. Liczymy, że na podstawie pozyskanej wiedzy będziemy mogli realnie wesprzeć Was w działaniach!

Zapraszamy do zapoznania się z raportem z naszych badań "Raport: Re(animacja) kultury w okresie pandemii. Diagnoza strategii i uwarunkowań działań animatorów i edukatorów kultury w czasie zamknięcia instytucji edukacji i kultury w związku z epidemią Covid-19".

Poprzez organizację konkursu IMPULS KULTURY chcemy uhonorować działania animatorów i edukatorów, którzy z wyczuciem i uważnością reagują na problemy swoich lokalnych społeczności oraz  potrafią odpowiednio dobrać metody i narzędzia pracy. 

 

<iframe src="https://cdn.flipsnack.com/widget/v2/widget.html?hash=z9qvq0lcjl" width="100%" height="480" seamless="seamless" scrolling="no" frameBorder="0" allowFullScreen></iframe>

https://www.flipsnack.com/MOKMIK/re-animacja-kultury-w-okresie-pandemii.ht

https://www.flipsnack.com/MOKMIK/re-animacja-kultury-w-okresie-pandemii.html