A- A A+
vimeo facebook
Rezydencje Animacyjne na wsiach. Nabór!
08 // 05 // 2020
Rezydencje Animacyjne na wsiach. Nabór!

Formuła rezydencji animacyjnych

Rezydencje animacyjne będą polegały na współpracy doświadczonych animatorów i animatorek kultury lub artystów i artystek społecznych z dwoma sołtyskami niewielkich wsi w województwie mazowieckim. To co ważne, to jak najlepsze dopasowanie osób, oczekiwań i koncepcji – dlatego nabór ma otwartą formę konkursu.  Finalnego wyboru dokonają same sołtyski wraz ze swoimi społecznościami oraz Rada Programowa MPEK.

Rezydencja polegać będzie w dużej mierze na współbyciu oraz współorganizacji działań społecznych i twórczych we wsiach. Wyłonieni w konkursie rezydenci i rezydentki wykonywać będą pracę terenową na miejscu wspierając sołtyski swoją wiedzą, kompetencjami i pomysłami. Rezydencje mogą się odbywać w terminie czerwiec-listopad 2020 r.

 

Zasady naboru

Aby wziąć udział w naborze na rezydencje animacyjne we wsiach należy zapoznać się ze szczegółowym regulaminem, który znajduje się w zakładce REZYDENCJE oraz uzupełnić i przesłać FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY do dnia 8 maja 2020 r.

UWAGA!

Uzupełniając formularz należy załączyć swoje portfolio oraz umieścić link do krótkiego filmu z odpowiedzią na pytanie „Dlaczego chcę wziąć udział w rezydencjach animacyjnych we wsi Rząśnik-Majdan bądź Kurpie Dworskie i Szlacheckie?” (film może być nakręcony telefonem i prezentować jedynie osobę odpowiadającą na pytanie).

Nabór skierowany jest do osób i organizacji działających na terenie Polski ze szczególnym uwzględnieniem województwa mazowieckiego. W naborze mogą brać udział osoby prywatne.


Pytania prosimy kierować drogą mailową: mpek@mik.waw.pl  lub telefonicznie: 669 395 783

 

SZCZEGÓŁY I ZGŁOSZENIA

  • Brak komentarzy