A- A A+
vimeo facebook
ZADZIAŁAJ LOKALNIE! czyli ogłaszamy konkurs grantowy „DZIAŁAJ LOKALNIE 2019”
27 // 06 // 2019
ZADZIAŁAJ LOKALNIE! czyli ogłaszamy konkurs grantowy „DZIAŁAJ LOKALNIE 2019”

Program działaj Lokalnie wspiera od lat aktywność społeczną. Dalekosiężnym dążeniem Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności – Fundatora programu „Działaj Lokalnie” – jest powstanie społeczeństwa zdolnego do samoorganizacji i współpracy przy zaspokajaniu wspólnych potrzeb. By to osiągnąć, niezbędni są ANIMATORZY I LIDERZY, którzy organizują społeczne działanie, a następnie promują je w lokalnym środowisku.

W 2019 roku zachęcamy do upamiętnienia 30 rocznicy przemian demokratycznych w Polsce. Ostatnie 30 lat radykalnie zmieniły sytuację w Polsce. Bezsprzeczne jest, że decyzja społeczeństwa polskiego w wyborach 4 czerwca 1989 roku dała impuls do zmian systemowych w naszym kraju: stworzenia suwerennego państwa prawa i gospodarki wolnorynkowej. Ostatnie 30 lat jest najdłuższym dla Polaków, od czasu rozbiorów, doświadczeniem Wolności i nieprzerwanego rozwoju gospodarczego. Rok 2019 to też rocznica 20 lat członkostwa w strukturach NATO i 15 lat w Unii Europejskiej.

Organizacje i grupy nieformalne, które są beneficjentem programu mogą również czerpać inspiracje z projektów realizowanych w poprzednich latach. Zapraszamy TUTAJ

W tegorocznym Konkursie, jak co rok, wnioski można składać poprzez generator internetowy w terminie do dnia 26.06. 2019.

 

http://arts-fun.pl/2019/05/25/zadzialaj-lokalnie-czyli-oglaszamy-konkurs-grantowy-dzialaj-lokalnie-2019/?fbclid=IwAR0GMDae-gx2_aBWOmTVJ2tmtSQHG9JA_a-rELUWcmiEFsaVYfm-0Pe7dsc

  • Brak komentarzy