A- A A+
vimeo facebook
Webinarium:
18 // 04 // 2018
Webinarium: "Współpraca animatorów kultury z samorządem lokalnym"

Jak nawiązać współpracę z samorządem? Jakie są dodatkowe mechanizmy finansowania inicjatyw lokalnych? Czy poza finansami można skorzystać z pomocy w innych obszarach, a jeśli tak to jakie to obszary? Tego wszystkiego dowiesz się w czasie webinarium. Zyskasz także informacje o współpracy ze szkołami, budowaniu relacji i projektach realizowanych w przestrzeni publicznej. 

Prowadząca: Agata Lisowicz-Wala

Od roku 2009 Dyrektorka Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu, absolwentka Zarządzania w kulturze na Uniwersytecie Jagiellońskim, Sztuki Sakralnej na Uniwersytecie Papieskim, fizjoterapii na AWF w Krakowie, Członkini Forum Kraków, Członkini Forum Animatorów Kultury Województwa Śląskiego, Członkini Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Ziemia Pszczyńska, od 2017 roku animatorka Centrum Aktywności Lokalnej w programie Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne, Członkini Stowarzyszenia Absurdalny Kabaret wspierającego działalność kulturalną osób z niepełnosprawnościami. Absolwentka X edycji programu dla liderów społecznych Liderzy PAFW.

18 kwietnia 17.30 – 18.30

Rejestracja: fundacjaceo.clickmeeting.pl/wspolpraca-animatorow-kultury-z-samorzadem-lokalnym

Więcej informacji o cyklu webinariów CEO i Kulturalnych Edukatorów: rezydencje.ceo.org.pl/aktualnosci/webinaria-ceo-i-kulturalnych-edukatorow

  • Brak komentarzy