A- A A+
vimeo facebook
Webinarium:
04 // 04 // 2018
Webinarium: "Budowanie partnerstw lokalnych"

Dowiesz się: od czego zacząć poszukiwania sojuszników w społeczności lokalnej? jak rozpoznać ludzi-instytucje i jak ich angażować? czy brak finansów może być mocną stroną działania? Dzięki webinarium poznasz nieoczywiste przykłady czerpania z zasobów lokalnych społeczności, zrozumiesz specyfikę pracy z partnerami lokalnymi (także grupami nieformalnymi) oraz różnicę między wsparciem a partnerstwem w działaniu. 

ProwadzącaMałgorzata Leszko – trenerka i animatorka lokalna z warszawskiego Osiedla „Przyjaźń”. Od 2014 roku angażuje się w pracę ze swoją społecznością lokalną, skupiając się na wzmacnianiu więzi sąsiedzkich oraz wspieraniu mieszkańców w ich własnych oddolnych działaniach. Jest jedną z inicjatorek i liderek Archiwum Społecznego Osiedla Przyjaźń, które wyróżnione zostało nagrodą S3KTOR na najlepszą inicjatywę pozarządową 2015 roku w kategorii społeczność lokalna. Na co dzień pracuje w Centrum Edukacji Obywatelskiej, w którym koordynuje m.in. program dotyczący rozwijania wolontariatu  w szkołach. 

4 kwietnia 17.30 – 18.30

Rejestracja: fundacjaceo.clickmeeting.pl/budowanie-partnerstw-lokalnych

Więcej informacji o cyklu webinariów CEO i Kulturalnych Edukatorów: rezydencje.ceo.org.pl/aktualnosci/webinaria-ceo-i-kulturalnych-edukatorow

  • Brak komentarzy