A- A A+
vimeo facebook
Kulturalne Bilety Wolontariusza do zgarnięcia!
10 // 12 // 2017
Kulturalne Bilety Wolontariusza do zgarnięcia!

Jak to działa?

Kulturalny Bilet Wolontariusza wystartował 18 października, kiedy to rozpoczęliśmy rejestrację instytucji. Ośrodki i domy kultury, teatry, opery i muzea, stowarzyszenia i galerie od Pomorza po Podkarpacie przekazały dla Was pulę bezpłatnych wejściówek na wydarzenia kulturalne: spektakle, koncerty i wystawy. Do współpracy udało nam się zaprosić także te instytucje, które jeszcze nie wdrożyły wolontariuszy do swoich struktur, ale doceniają i szanują Waszą pracę, bez względu na to, czy angażujecie się na rzecz kultury, aktywności społecznej czy praw zwierząt.

Zgarnij Bilet!

Rejestrację instytucji zakończyliśmy 15 listopada, a dziś pałeczkę oddajemy Wam! Zapraszamy do zgłoszenia każdą osobę, która kiedykolwiek zaangażowała się w działalność wolontariacką, na jakiejkolwiek płaszczyźnie. Po zarejestrowaniu się na naszej stronie  jako "Wolontariusz", poprosimy Was o wypełnienie krótkiej ankiety, która umożliwi Wam otrzymanie bezpłatnych wejściówek – maksymalnie pięciu na osobę. Liczba biletów w naszej puli jest ograniczona, a o ich przyznaniu decyduje kolejność zgłoszeń – zalecamy zatem nie zwlekać z rejestracją! W każdej chwili możecie również usunąć bilet ze swojego koszyka i umożliwić skorzystanie z niego innemu wolontariuszowi.

II Ogólnopolska Konferencja "Wolontariat w kulturze"

Wolontariat w kulturze nie tylko doceniamy, chcemy także o nim rozmawiać. Merytorycznie i z najlepszymi ekspertami w kraju! Kulturalny Bilet Wolontariusza to inicjatywa towarzysząca II Ogólnopolskiej Konferencji "Wolontariat w Kulturze", na którą zapraszamy już 4 grudnia do Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie. Konferencję wspólnie przygotowują: Narodowe Centrum Kultury, Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie oraz Fundacja Kronenberga przy City Handlowy. W programie m.in. panele eksperckie, sesje posterowe, konsultacje z praktykami i warsztaty.

Rejestracja potrwa do 26 listopadaDowiedz się więcej!

  • Brak komentarzy