A- A A+
vimeo facebook
Szkolenie
08 // 11 // 2017
Szkolenie "Nakręć się! Video marketing dla NGO"

Czy wiesz, że Twój mózg analizuje obraz 60 000 razy szybciej niż tekst? Nic dziwnego, że komunikacja w formie video jest uznawana za najskuteczniejszą. Zacznij używać filmików w swojej organizacji, żeby więcej osób dowiedziało się o Twoich projektach.

Z pewnością już zauważyłeś, że treści video coraz bardziej wypełniają naszą codzienność. Dlaczego? Bo video nie tylko wywołuje emocje, ale dostarcza maksimum doznać przy minium wysiłku. Nie pozwól Twojej organizacji zostać w tyle i naucz się po co i w jaki sposób wykorzystywać nową formę komunikacji.

TRENERKA: Magdalena Daniłoś

CEO w OFFON Agency, blogerka, wykładowca akademicki, trener z obszaru mediów społecznościowych oraz autorka wielu publikacji na temat budowania komunikacji dla marek w dobie nowych mediów. Prowadzi kanał YouTube, na którym przeprowadza wywiady z najbardziej znanymi osobowościami polskiej branży marketingowej oraz twórcami YouTube. Jej książka – „Video marketing nie tylko na YouTube” - będąca pierwszą w Polsce pozycją dotyczącą video marketingu dla marek, niemal natychmiast stała się bestsellerem.

Sprawdź kanał trenerki na YouTubie.

CENA SZKOLENIA:

Cena rynkowa*: Cena w Fundacji TechSoup: 1000 zł 389 zł

*podobne szkolenia dla osób indywidualnych lub biznesu

Skąd ta różnica? W Fundacji TechSoup nie organizujemy szkoleń dla zysku. Cena szkolenia pokrywa wynagrodzenia trenera oraz koszty związane z organizacją spotkań.

PLAN SZKOLENIA:

1. Wprowadzenie do video marketingu oraz rola strategii w komunikacji video marketingowej
- Jak stworzyć strategię komunikacji.
- Dobór kanałów dystrybucji i formatów video.
- Tworzenie harmonogramu działań
2. Jak tworzyć skuteczne treści video w serwisie Facebook:
- Specyfika komunikacji video w serwisie.
- Przegląd najskuteczniejszych formatów.
- Wykorzystanie Facebook Live w komunikacji marki
3. Jak zaistnieć w serwisie YouTube jako marka:
- Modele budowania komunikacja w serwisie.
- Optymalizacja kanału marki.
- Jak stworzyć materiał video przy niewielkim budżecie.
4. Reklama w serwisie YouTube
- Typy reklam
- Modele targetowania reklam
- Remarketing na YouTube
- Case studies
5. Wykorzystywanie komunikacji za pomocy ruchomego obrazu dla NGO.
6. Dobre i złe praktyki na podstawie przykładów z trzeciego sektora. 7. Od czego zacząćprodukcje video: - Etapy planowania produkcji. - Wybór agencji lub freelancera do realizacji działań video czy samodzielna realizacja produkcji? 8. Prawo autorskie w działaniach video marketingowych: - Wykorzystanie wizerunku. - Licencja na wykorzystania utworu muzycznego. - Skąd brać muzykę do filmów? - Na co zwrócić uwagę podpisując umowę z agencją czy freelancerem?

SZCZEGÓŁY:

Data: 22 listopada 2017 (środa) Czas trwania: 10:00 – 17:00 Koszt: 389 zł brutto za osobęMiejsce: TechSoup Polska,
ul. Bracka 25, Warszawa

W trosce o jak największą efektywność szkolenia i komfort osób uczestniczących, liczba miejsc jest ograniczona (maksymalna liczba uczestników to 12 osób). Decyduje kolejność zgłoszeń.

REJESTRACJA: Aby się zarejestrować wypełnij ten formularz.

W czasie szkolenia zapewniamy: kawę, herbatę, wodę, ciasteczka oraz obiad w przerwie (daj nam znać o swoich preferencjach np. diecie wegetariańskiej, bezglutenowej itd). Każda osoba uczestnicząca otrzyma zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu.

Zapraszamy Informacje na stronie: https://www.techsoup.pl/pl/item-details/1979/szkolenie-nakrec-sie-video-marketing-dla-ngo

 

Źródło: http://warszawa.ngo.pl/wiadomosc/2118296.html

  • Brak komentarzy