A- A A+
vimeo facebook
Szkolenie
15 // 11 // 2017
Szkolenie "Fundraising dla NGO - przekonaj darczyńcę! Efektywne kampanie 1% podatku"

Każda organizacja potrzebuje funduszy do realizacji swoich projektów. Tylko jak je pozyskać? Co decyduje o wyborze organizacji do przekazania 1% podatku? Jak wyglądają skuteczne kampanie największych organizacji? Zapraszamy na praktyczne szkolenie z doświadczonym fundraiserem.

W TRAKCIE SZKOLENIA NAUCZYSZ SIĘ:

  • Dlaczego ludzie przekazują pieniądze na działania społeczne?
  • Jak motywować darczyńców i jakich używać argumentów po to, aby regularnie pozyskiwać pieniadze?
  • Jak skutecznie pozyskiwać 1% podatku?
  • W jaki sposób zbierać pieniadze w Internecie?
  • Jakie e-maile wysyłać, żeby przekonywać?
  • Jak zorganizować zbiókę publiczną?

TRENER:

Michał Rżysko Od 2013 r. związany z trzecim sektorem. Zajmuje się pozyskiwaniem pieniędzy, promocją i zarządzaniem projektami. Pracował w Fundacji Świętego Mikołaja gdzie koordynował ogólnopolską kampanie społeczną na rzecz rodzicielstwa zastępczego oraz zajmował się 1% podatku, współpracą z biznesem i darczyńcami prywatnymi. W Centrum Myśli Jana Pawła II jako kierownik działu komunikacji by odpowiedzialny za promocję projektów Centrum i pozyskiwaniem pieniędzy od sponsorów i z grantów. Obecnie związany jest z Maltańską Służbą Medyczną, gdzie odpowiada za finansowanie i koordynację programów międzynarodowych fundacji. Jest certyfikowanym trenerem Polskiego Stowarzyszenia Fundarisingu. Prowadzi szkolenia i konsultacje z zakresu Fundarisingu, zarządzania projektami i promocji NGO.

PLAN SZKOLENIA:

Część I: Zrozum swojego darczyńcę!
- Wprowadzenie do fundraisingu
- Profilowanie darczyńców: jacy są nasi darczyńcy i gdzie ich znaleźć? - Pięć kluczowych motywacji darczyńców: dlaczego ludzie dają pieniądze? - Motywacje darczyńców: na jakie cele Polacy chcą przekazywać pieniądze? - Efektywne narzędzia do współpracy z darczyńcami - Zasady formułowania komunikatów: Jak prosić o pieniądze? Jak pokazać zmianę społeczną? Dlaczego tak naprawdę nasza organizacja potrzebuje pieniędzy?

Część II: Dopasuj metodę pozyskiwania funduszy!
1% podatku, czyli potencjał do wykorzystania
- Trzy skuteczne strategie
- Kogo i kiedy poprosić o 1%?
- Jak zaangażować zespół i wolontariuszy w okresie kampanii 1%?
- Jak przeciwdziałać obiekcjom darczyńców?
Fundraising on-line
- Reklama wirusowa - Wpłaty przez stronę internetową Listy tradycyjne i wiadomości e-mail Zbiórki publiczne i kwesty ślubne - formalności, planowanie, realizacja, efekty

Część III: Powiedz to! - Jak rozmawiać z darczyńcą? - Formułowanie hasła kampanii fundraisingowej.

SZCZEGÓŁY:

Data: 15 listopada 2017 (środa)
Czas trwania: 9:00 - 17:00 Koszt: 299 zł brutto Miejsce: Fundacja TechSoup,
ul. Bracka 25, Warszawa

W trosce o jak największą efektywność szkolenia i komfort osób uczestniczących, liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

REJESTRACJA: Aby się zarejestrować wypełnij ten formularz.

W czasie szkolenia zapewniamy: kawę, herbatę, wodę, ciasteczka oraz obiad w przerwie (daj nam znać o swoich preferencjach np. diecie wegetariańskiej, bezglutenowej itd). Każda osoba uczestnicząca otrzyma zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu.

Zapraszamy Więcej informacji na stronie Fundacji: https://www.techsoup.pl/pl/item-details/1988/szkolenie-fundraising-dla-ngo-przekonaj-darczynce

 

Źródło: http://warszawa.ngo.pl/wiadomosc/2125909.html

  • Brak komentarzy