A- A A+
vimeo facebook
Kulturalny Bilet Wolontariusza
15 // 11 // 2017
Kulturalny Bilet Wolontariusza

Zgłoś swoją instytucję!

Jak to działa? W pierwszym etapie zaprosimy do udziału w akcji wszystkie instytucje kultury, które chciałyby pomiędzy 1 grudnia 2017 r. a 7 stycznia 2018 r. zaprosić do siebie wolontariuszy, a także zaproponować im bezpłatne wejściówki na udział w wydarzeniach kulturalnych: koncertach, spektaklach, warsztatach, wystawach. Dołączyć do inicjatywy mogą nawet te instytucje, które jeszcze nie wprowadziły systemu wolontariatu do swoich struktur, ale doceniają jego rolę. Aby się zgłosić, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny dla instytucji i dodać ofertę wejściówek.

Formularz będzie aktywny od 18 października do 15 listopada br.

Rejestracja dla wolontariuszy

Kolejnym etapem będzie rejestracja zainteresowanych wolontariuszy, bez względu na pole ich działalności. 16 listopada uruchomimy formularz rejestracyjny, po wypełnieniu którego będzie można wybrać aż pięć wejściówek, Decyduje kolejność zgłoszeń!

Przyjdź na konferencję!

Kulturalny Bilet Wolontariusza to inicjatywa towarzysząca II Ogólnopolskiej Konferencji "Wolontariat w Kulturze", na którą już teraz zapraszamy 4 grudnia do Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie. Konferencję wspólnie przygotowują: Narodowe Centrum Kultury, Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Łazienki Królewskie oraz Fundacja Kronenberga przy City Handlowy.

Kulturalny Bilet Wolontariusza to wspólna inicjatywa Narodowego Centrum Kultury i Fundacji Kronenberga przy City Handlowy.

Szczegóły dostępne są na stronie kulturalnybilet.nck.pl.

 

  • Brak komentarzy