A- A A+
vimeo facebook
sPIKnijmy się!
12 // 07 // 2017
sPIKnijmy się!

Mamy nadzieję, że uda nam się wspólnie stworzyć przestrzeń dla wymiany myśli i doświadczeń, co może być ważnym czynnikiem rozwojowym zarówno dla poszczególnych animatorów, jak i instytucji, które reprezentują, a także dla całej społeczności powiatowej. Jesteśmy przekonani, że współpraca jest jednym z najbardziej skutecznych narzędzi animacji kultury. Pierwszym działaniem w ramach naszego projektu były warsztaty „W zespole efektywnie i rozwojowo” (02.12.2016), które zainaugurowały cykl spotkań animatorów kultury.

 

SPIKNIJMY SIĘ! W KRUBINIE

12 lipca w świetlicy w Krubinie odbyło się kolejne spotkanie animatorów powiatu legionowskiego w ramach projektu sPIKnijmy się.

Uczestniczyli w nim przedstawiciele i przedstawicielki Muzeum Historycznego w Legionowie, Fundacji Bizoon, Szkoły Podstawowej w Skrzeszewie, PIK i oczywiście gospodarzy – Stowarzyszenia Nasz Krubin. Były z nami też dzieci – podopieczni świetlicy. Wakacyjna odsłona odbyła się pod hasłem „Animacja w akcji”. Budowaliśmy wspólnie „Bramę do kultury”, dzieci układały makietę okolicy z klocków, robiliśmy sałatkę owocową, graliśmy w gry integracyjne i uczyliśmy się składać origami, a przede wszystkim cały czas rozmawialiśmy, poznawaliśmy się i dzieliliśmy swoimi doświadczeniami.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom :) Dla nas – i mamy nadzieję, że dla Was też – był to niezwykle owocny dzień. Jeśli jesteście animatorami, działacie w okolicy i macie ochotę dołączyć do naszych spotkań – serdecznie zapraszamy! (piszcie do nas: animacja@pik.legionowski.pl lub animacja2@pik.legionowski.pl).

 

 

  • Brak komentarzy