A- A A+
vimeo facebook
Photoshop dla animatorek/ów kultury
12 // 10 // 2016
Photoshop dla animatorek/ów kultury

Czym się różni RGB od CMYK? 
Co to znaczy plik otwarty? 
Gdzie się dołącza profile kolorystyczne? 
Jeśli masz wrażenie, że w drukarni mówią w innym języku, że Facebook uwziął się na Twój baner, albo że Twoje zdjęcia mogłyby wyglądać lepiej, to ten warsztat jest dla Ciebie.
Nauczysz na nim do czego służą rozliczne okna w programie Photoshop, jak poprawiać JPGi a jak RAWy, jak obsługiwać warstwy, tworzyć inteligentne obiekty i komponować grafiki do różnych celów – czyli wszystko co powinna wiedzieć osoba parająca się animacją kultury.
Warsztat będzie dotyczył podstaw programu, będą jednak uwzględnione umiejętności osób uczestniczących.

12.10.2016 10:00 – 18:00, Centrum Wielokulturowe, ul. Jagiellońska 54 (wejście od Placu Hallera)

Zapisy i informacje dodatkowe:
lena.rogowska@praktycy.org, 693 432 745

Wymagania: własny komputer z Photoshopem (może być wersja trial – dostępna na stronie https://creative.adobe.com/pl/products/download/photoshop?promoid=KSPGV)

wstęp wolny

Osoba prowadząca 

David Sypniewski – Animator kultury, trener antydyskryminacji, grafik, filmowiec. Zajmuje się tematami z obszaru równości i zmiany świadomości społecznej. W stowarzyszeniu Praktyków Kultury m.in. projektuje materiały wizualne, robi zdjęcia i kreci filmy. Aktualnie pracuje w studiu graficznym Rzeczyobrazkowe, jako koordynator działu internet+animacje.
Absolwent kulturoznawstwa ze specjalizacją „Animacja kultury” (Uniwersytet
Warszawski), komunikacji międzykulturowej (INALCO, Paryż) oraz Akademii Treningu Antydyskryminacyjnego.

Warsztaty są realizowane w ramach projektu Akademia Praktykowania Kultury Stowarzyszenia Praktyków Kultury finansowanego z środków finansowych Ministra Kultury i dziedzictwa Narodowego i Miasta Stołecznego Warszawy.

  • Brak komentarzy