A- A A+
vimeo facebook
Spotkania i Szkolenia dla Uczestników Sieci
29 // 04 // 2015
Spotkania i Szkolenia dla Uczestników Sieci

Zapraszamy przedstawicieli organizacji edukacyjnych z Mazowsza na Forum Inicjatyw Oświatowych Mazowieckiej Sieci Edukacyjnej, które odbędzie się 11 kwietnia 2015 r. w Warszawie. Forum zostało objęte honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego. Spotkaniu będą towarzyszyć Targi eduNGO, na których każda z organizacji będzie mogła zaprezentować swój dorobek i działania.

Każda organizacja będzie miała do dyspozycji własne stoisko. Zapewniamy wsparcie finansowe przygotowania materiałów promocyjnych – tabliczek, ulotek, plakatów, stojaków "roll up" – zgodnie z Państwa potrzebami. Przygotowane przez Państwa materiały będą służyły prezentacji Waszych organizacji na targach. Przydadzą się także w codziennych działaniach, a ich wykorzystanie wzmocni naszą społeczność (szczegóły w załączniku – "Zasady udziału w Forum i w Targach eduNGO").

Na Forum pokażemy się także światu zewnętrznemu: przedstawicielom władz mazowieckich, z którymi Sieć będzie współpracować i mediom. Zaproszeni goście z pewnością będą mieli nam coś do powiedzenia, ale ważne przecież, byśmy i my mieli wyraźne przesłanie dla nich.

Podczas Forum nastąpi ostateczne przyjęcie deklaracji programowej Mazowieckiej Sieci Edukacyjnej i złożenie pod nią podpisów przez przedstawicieli organizacji. W ten sposób "ukonstytuujemy" Sieć, a sygnatariusze staną się założycielami MSE.

Prosimy o zapoznanie się z dokumentami i wypełnienie: karty zgłoszenia uczestnika Forum MSE (w liczbie odpowiadającej liczbie uczestników-reprezentantów organizacji), karty zgłoszenia organizacji na Targi eduNGO oraz deklaracji udziału organizacji w MSE.

 

Prosimy przesłanie wypełnionych dokumentów e-mailem lub faksem (22 869 96 68) do 10 kwietnia 2015 r. (piątek).

Miejsce: Centrum konferencyjno-szkoleniowe Fundacji Nowe Horyzonty, ul. Bobrowiecka 9.

Dodatkowych informacji udziela Ewa Jajszczyk (tel. 22 869 96 60).

 

(informacja - Stowarzyszenie Rozwoju Wsi - Serwis Federacji Inicjatyw Oświatowych) SFIO >>

 

  • Brak komentarzy