A- A A+
vimeo facebook
Warsaw Gov Jam 2015 w Zachęcie w Warszawie
09 // 06 // 2015
Warsaw Gov Jam 2015 w Zachęcie w Warszawie

Warsaw Gov Jam 2015 to warsztaty wprowadzające do stosowania metodologii service design w projektowaniu usług publicznych. Jam jest dynamicznym warsztatem prowadzonym zgodnie z formułą: definicja problemu, generowanie pomysłów, tworzenie prototypów, testowanie rozwiązań z użytkownikami i prezentacja finalnego prototypu. W ciągu dwóch dni, uczestnicy, pracując w interdyscyplinarnych zespołach, tworzą konkretne projekty rozwiązań w obszarze usług publicznych. Użyteczność projektowanych rozwiązań jest na bieżąco weryfikowana z przyszłymi użytkownikami. 

 

Celem warsztatów jest:

- nawiązanie współpracy pomiędzy specjalistami z różnych obszarów, zainteresowanymi tematyką usług publicznych

- pokazanie w praktyce wartości, jaką daje angażowanie użytkownika w procesy projektowe (zwłaszcza w kontekście usług publicznych).

 

Prototypowanie, działanie zgodnie z zasadą „doing not talking”, praca w interdyscyplinarnych zespołach i rozumienie potrzeb użytkownika to główne elementy metody sernice design, które chcemy zaprezentować uczestnikom. 

Jeżeli jesteś gotowy na kilkanaście godzin intensywnej pracy i poznanie nowych osób i metod pracy zarejestruj się do 24 maja 2015.

Wypełnij formularz. (http://goo.gl/forms/iQgdBeM5dz) 

Udział w Jamie jest płatny . Opłata w wysokości 80 zł przeznaczona jest na pokrycie kosztów zakupu materiałów do pracy i wyżywienia uczestników podczas trwania warsztatu.

Warsztaty organizowane są w ramach wydarzenia Global Gov Jam.

 

PLAN:

We wtorek, 9 czerwca, kilkaset osób m.in. w Warszawie, Nowym Jorku, Barcelonie, Mediolanie, Moskwie, i wielu innych miastach zasiądzie do projektowania innowacyjnych usług dla sektora publicznego.

Pierwszego dnia warsztatów, o ustalonej godzinie, uczestnicy Gov Jam na całym świecie poznają temat przewodni do projektowania. Po 24 godzinach gotowe projekty usług zostaną opublikowane w Internecie na zasadach Creative Commons.

9.06 ( wtorek) 17:30 - 22:00

10.06 (środa) 09:00 – 18:00

 

KOGO ZAPRASZAJĄ ORGANIZATORZY?

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych projektowaniem usług dla sektora publicznego. 

Warsztat będzie ciekawy przede wszystkim dla osób pracujących z instytucjach publicznych, organizacjach pozarządowych, oraz dla wsyztskich, którzy angażują się w życie lokalnych społeczności i chcą zmieniać otaczające je rozwiązania na lepsze. 

W Warsaw GovJam mogą uczestniczyć zarówno osoby prywatne jak i organizacje. 

 

Rejestracja do 24 maja. 

więcej informacji i formularz rejestracyjny >>

  • Brak komentarzy