A- A A+
vimeo facebook
Myślenie wizualne i facylitacja graficzna
19 // 11 // 2020
Myślenie wizualne i facylitacja graficzna
NABÓR ZAKOŃCZONY
Jak wykorzystać Myślenie Wizualne w koordynacji projektów i animacji kulturalnej? Zapraszamy na dwu-częściowy warsztat on-line 19 i 20 listopada.

Data: 19 i 20 listopada

Miejsce spotkania:  platforma ZOOM, warsztat on-line

Godziny: 10:00-13:00

Uwaga: zapisy prowadzimy na obie części warsztatów, nie ma możliwości zapisania się wyłącznie na pierwszą bądź drugą część.

Liczba miejsc ograniczona, możemy przyjąć po jednej osobie z instytucji. Pierwszeństwo będą mieli animatorzy i animatorki z woj. mazowieckiego z wyłączeniem m.st. Warszawy.

Jak wykorzystać Myślenie Wizualne w koordynacji projektów i animacji kulturalnej? 

Zapraszamy na warsztaty składające się z dwóch spotkań online, podczas których uczestnicy zostaną wprowadzeni w tajniki Myślenia Wizualnego oraz nauczą się wykorzystywać je w praktyce. Poznacie technikę rysunku warsztatowego i zapoznacie się z metodami jego zastosowania. Dowiecie się jak i dlaczego myślenie wizualne pozwala na lepszą komunikację i skuteczniejszą drogę do realizacji Waszego projektu. Odkryjecie moc tworzenia notatek wizualnych, kolorowych i skutecznych flipchartów oraz interaktywnych narzędzi do facylitacji grupy.

19.11 Część 1 Nauka elementów rysunku warsztatowego

20.11 Część 2 Metody pracy z narzędziami Myślenia Wizualnego

*Talent artystyczny nie jest wymagany.

Prowadząca:

Agata Bosiacka - trenerka, założycielka “Pomysł na warsztat”,  czyli platformy szkoleniowej z kreatywnymi spotkaniami. “Pomysł na warsztat” powstał z pasji do narzędzi warsztatowych i skutecznego podejścia do zarządzania i planowania. Od 10 lat zajmuje się koordynacją projektów, grafiką i komunikacją wizualną. Jej celem jest dzielenie się wiedzą w ciekawy, interaktywny sposób z szerszym gronem i edukowanie o sile Myślenia Wizualnego. Poza “Pomysłem na warsztat” zaangażowana w oddolne działania miejskie i mentoring projektów społecznych. Realizatorka innowacji społecznej “Specjaliści w swej dziedzinie” oraz założycielka kolektywu projektowo-budowlanego SPOT. 

 

Masz pytania? Napisz :)

Kontakt:

Natalia Roicka

Dział Edukacji

Mazowiecki Instytut Kultury

tel. 601 668 314

e-mail n.roicka@mik.waw.pl