A- A A+
vimeo facebook
Przy kawie o... sieciowaniu
28 // 10 // 2021
Przy kawie o... sieciowaniu
#spotkanie #wymiana doświadczeń #inspiracje
Spotkania on-line dla osób zarządzających instytucjami kultury w województwie mazowieckim
ZAPISY ZAKOŃCZONE

Tworzymy przestrzeń wymiany doświadczeń, dobrych praktyk, inspiracji, wiedzy i wsparcia. Zapraszamy osoby zarządzające instytucjami kultury na comiesięczne tematyczne zoomowe kawy!

Każde spotkanie poświęcamy ważnemu tematowi - wyzwaniu, z którym mierzą się instytucje kultury. Na każde spotkanie zapraszamy eksperta/ekspertkę, który(a) pomoże znaleźć odpowiedzi na najbardziej palące pytania. Ale tak naprawdę najważniejszymi ekspertami jesteście Wy - podzielcie się swoim doświadczeniem z innymi. Zapraszamy na kawę i do rozmowy, poznajmy się :)

Kiedy najbliższa kawa? 28 października, godz. 10:00 - 11:00

Jaki temat? O sieciowaniu

Gdzie? platforma ZOOM; Osoby, które chciałyby skorzystać z tłumacza Polskiego Języka Migowego proszone są o zgłoszenie tej potrzeby na adres mailowy n.roicka@mik.waw.pl do 22.10.2021r.

Jak się na nią dostać? wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny w dole strony //  ZAPISY ZAKOŃCZONE

Zapraszamy na spotkanie inne niż wszystkie! Nie będziemy zajmować się rozmową o sieciowaniu, zajmiemy się sieciowaniem. To będzie czas dla nas - na indywidualne zoomowe rozmowy, dzielenie się inspiracjami i własną motywacją. Zapraszamy wszystkie osoby ciekawe inspirujących działań, dobrych praktyk i nowych kontaktów, gotowe do aktywnego wzięcia udziału w spotkaniu.

* Uwaga: Spotkanie w formie interaktywnej. Prosimy zadbać przed spotkaniem o działającą kamerkę i mikrofon, skorzystanie ze spotkania bez nich nie będzie możliwe.

Spotkanie poprowadzi Natalia Roicka.


Masz pytania? Napisz :)

Kontakt:

Natalia Roicka
Dział Edukacji
Mazowiecki Instytut Kultury
kom./SMS 601 668 314
e-mail n.roicka@mik.waw.pl

  • Brak komentarzy