A- A A+
vimeo facebook
Przy kawie o... projektach społecznych
30 // 09 // 2021
Przy kawie o... projektach społecznych
#spotkanie #wymiana doświadczeń #inspiracje
Spotkania on-line dla osób zarządzających instytucjami kultury w województwie mazowieckim.

Tworzymy przestrzeń wymiany doświadczeń, dobrych praktyk, inspiracji, wiedzy i wsparcia. Zapraszamy osoby zarządzające instytucjami kultury na comiesięczne tematyczne zoomowe kawy!

Każde spotkanie poświęcamy ważnemu tematowi - wyzwaniu, z którym mierzą się instytucje kultury. Na każde spotkanie zapraszamy eksperta/ekspertkę, który(a) pomoże znaleźć odpowiedzi na najbardziej palące pytania. Ale tak naprawdę najważniejszymi ekspertami jesteście Wy - podzielcie się swoim doświadczeniem z innymi. Zapraszamy na kawę i do rozmowy, poznajmy się :)

Kiedy najbliższa kawa? 30 września, godz. 10:00 - 11:00

Jaki temat? O projektach społecznych

Gdzie? platforma ZOOM; Osoby, które chciałyby skorzystać z tłumacza Polskiego Języka Migowego proszone są o zgłoszenie tej potrzeby na adres mailowy n.roicka@mik.waw.pl do 23.09.2021r.

Jak się na nią dostać? korzystając z linku: https://zoom.us/j/97298917210

Porozmawiamy o społecznym zaangażowaniu instytucji kultury przyglądając się działalności Społecznego Domu Kultury prowadzonego przez łódzkie stowarzyszenie Społecznie Zaangażowani. Czym jest Społeczny Dom Kultury? Jak działa? W jaki sposób angażuje społeczność? O dobrych praktykach pracy ze społecznością lokalną opowie nam:

Agnieszka Reiske - animatorka społeczna i kulturalna, wpółinicjatorka utworzenia  i współkoordynatorka Miejsca Spotkań - społecznego domu kultury w Łodzi,  koordynatorka Miejsca Aktywności Lokalnej Wólczańska 168 w Łodzi,  prezeska zarządu Stowarzyszenia Społecznie Zaangażowani . Trenerka NGO, JST i MSP w zakresie zarządzania, współpracy, kompetencji liderskich, partycypacji i animacji. Propagatorka współpracy międzysektorowej i międzyinstytucjonalnej. Inicjatorka i współrealizatorka projektów społecznych i kulturalnych. Zaangażowana w działania rewitalizacyjne Miasta Łodzi.

Masz pytania? Napisz :)

Kontakt:

Natalia Roicka
Dział Edukacji
Mazowiecki Instytut Kultury
kom./SMS 601 668 314
e-mail n.roicka@mik.waw.pl

  • Brak komentarzy