A- A A+
vimeo facebook
Przy kawie o... kreatywnym zarządzaniu
24 // 06 // 2021
Przy kawie o... kreatywnym zarządzaniu
#spotkanie #wymiana doświadczeń #inspiracje
Spotkania on-line dla osób zarządzających instytucjami kultury w województwie mazowieckim.

Tworzymy przestrzeń wymiany doświadczeń, dobrych praktyk, inspiracji, wiedzy i wsparcia. Zapraszamy osoby zarządzające instytucjami kultury na comiesięczne tematyczne zoomowe kawy!

Każde spotkanie poświęcamy ważnemu tematowi - wyzwaniu, z którym mierzą się instytucje kultury. Na każde spotkanie zapraszamy eksperta/ekspertkę, który(a) pomoże znaleźć odpowiedzi na najbardziej palące pytania. Ale tak naprawdę najważniejszymi ekspertami jesteście Wy - podzielcie się swoim doświadczeniem z innymi. Zapraszamy na kawę i do rozmowy, poznajmy się :)

Kiedy najbliższa kawa? 24 czerwca, godz. 10:00 - 11:00

Jaki temat? O kreatywnym zarządzaniu

Gdzie? platforma ZOOM; Osoby, które chciałyby skorzystać z tłumacza Polskiego Języka Migowego proszone są o zgłoszenie tej potrzeby na adres mailowy n.roicka@mik.waw.pl do 21.06.2021r.

Jak się na nią dostać?

Link do spotkania: https://zoom.us/j/93644986995
Id spotkania: 936 4498 6995

Porozmawiamy o tym czym jest kreatywne zarządzanie w kulturze, a pod lupę weźmiemy studium przypadku Miejskiego Domu Kultury w Wołominie. Jakie były kamienie milowe zmian i transformacji, które przechodził MDK? Jaką rolę w tym miała kadra zarządzająca instytucją? Co wyróżnia ten dom kultury? Dobre praktyki, sprawdzone metody, wskazówki zaprezentują nam:

Marta Rajchert - od 2 lat Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Wołominie, marketingowiec i od 13 lat także samorządowiec. Doświadczenie zawodowe zdobywała min. w jednym z największych polskich wydawnictw, przez wiele lat pracowała w sektorze związanym z administracją rządową, instytucji zajmującej się pozyskiwaniem zagranicznych inwestycji do Polski.

Martyna Matuszak - kierowniczka działu edukacji i organizacji wydarzeń w Miejskim Domu Kultury w Wołominie, menedżerka kultury i menedżerka muzyczna. W swojej pracy stawia na nieszablonowe działania, chętnie angażuje się w projekty prospołeczne i prozwierzęce. Fanka cytatu "Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem".

Masz pytania? Napisz :)

Kontakt:
Natalia Roicka
Dział Edukacji
Mazowiecki Instytut Kultury
kom./SMS 601 668 314
e-mail n.roicka@mik.waw.pl

  • Brak komentarzy