A- A A+
vimeo facebook
Przy kawie o... pomysłach na działanie
25 // 02 // 2021
Przy kawie o... pomysłach na działanie
#spotkanie #wymiana doświadczeń #inspiracje
Spotkania on-line dla osób zarządzających instytucjami kultury w województwie mazowieckim.

Tworzymy przestrzeń wymiany doświadczeń, dobrych praktyk, inspiracji, wiedzy i wsparcia. Zapraszamy osoby zarządzające instytucjami kultury na comiesięczne tematyczne zoomowe kawy!

Każde spotkanie poświęcamy ważnemu tematowi - wyzwaniu, z którym mierzą się instytucje kultury. Na każde spotkanie zapraszamy eksperta/ekspertkę, który(a) pomoże znaleźć odpowiedzi na najbardziej palące pytania. Ale tak naprawdę najważniejszymi ekspertami jesteście Wy - podzielcie się swoim doświadczeniem z innymi. Zapraszamy na kawę i do rozmowy, poznajmy się :)

Kiedy najbliższa kawa? 25 lutego, godz. 10:00 - 11:00

Jaki temat? O pomysłach na działanie

Gdzie? platforma ZOOM

Jak się na nią dostać? przesyłając zgłoszenie (BRAK MIEJSC)

Osoby, które chciałyby skorzystać z tłumacza Polskiego Języka Migowego proszone są o zgłoszenie tej potrzeby na adres mailowy n.roicka@mik.waw.pl do 22.02.2021r.

To będzie wyjątkowe spotkanie! O pomysłach na działania offline, on-line i mieszanych, dzieląc się swoim doświadczeniem działania w pandemii, opowiedzą praktyczki kultury. Usłyszymy m.in. o inspirujących leśnych praktykach Wawerskiego Centrum Kultury, jak swoich dzielnicowych twórców i artystów wspierało Bemowskie Centrum Kultury, o festiwalu Artefakty zorganizowanym przez Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego w Pruszkowie, o integracji w sieci w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kołbieli oraz o inspirujących praktykach żyrardowskiego Klubu Seniora. 

A oto i one!

Ewa Andrearczyk  i "Kultura i Natura. Kolej na Wawer"

- Animatorka kultury, kierowniczka Działu Animacji Kultury i Projektów w Wawerskim Centrum Kultury, dzielnica Wawer m. st. Warszawy, Koordynatorka Warszawskiego Programu Edukacji Kulturalnej WPEK, 2010 – 2020

 Dorota Słowińska-Kamasa i „Festiwal Artefakty - naturalny sposób na wzmocnienie naszej odporności”

– Dyrektor Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego, archeolog, muzealnik, popularyzator  nauki, autorka i koordynatorka wielu nagradzanych muzealnych projektów kulturalnych i edukacyjnych.

 Alicja Brudło i „Tu nie chodzi o pieniądze”

– Za dnia menedżerka i animatorka kultury, wieczorami artystka teatralna i wokalistka. Łączy dwa sektory, kierując zespołem Animacji Kultury w Bemowskim Centrum Kultury i współtworząc Stowarzyszenie Pedagogów Teatru.

Ola Zimoch i Starość ma imię. Projekt ,, Korytarz sztuki”

– Z wykształcenia socjolog. Od prawie dwóch lat pracownik Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych w Urzędzie Miasta Żyrardowa. Koordynator Klubu Seniora ,, Siwy Dym!”  w Żyrardowie. Wcześniej animator kultury w Centrum Kultury w Żyrardowie. Zakochana po psie uszy w swoim czworonożnym przyjacielu.

Katarzyna Bajer i „Integracja w sieci”

- Z wykształcenia filozofka, pracuje w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kołbieli. Kołbielska biblioteka to dla niej nie tylko książki, to przede wszystkim ciekawi, kreatywni i twórczy ludzie, którzy ją odwiedzają. Dzięki tej pracy, poznała wiele wspaniałych osób. Głównie zajmuje się organizacją wydarzeń kulturalnych i artystycznych.

 

Masz pytania? Napisz :)

Kontakt:
Natalia Roicka
Dział Edukacji
Mazowiecki Instytut Kultury
kom./SMS 601 668 314
e-mail n.roicka@mik.waw.pl

  • Brak komentarzy