Nowy cykl spotkań on-line dla osób zarządzających instytucjami kultury w województwie mazowieckim.
Tworzymy przestrzeń wymiany doświadczeń, dobrych praktyk, inspiracji, wiedzy i wsparcia. Zapraszamy osoby zarządzające instytucjami kultury na comiesięczne tematyczne zoomowe kawy!
Nowy Rok rozpoczynamy spotkaniem i rozmową o przyszłości. Każde kolejne będzie poświęcone ważnemu tematowi - wyzwaniu, z którym mierzą się instytucje kultury. Wspólnie wybierzemy tematy wokół których będziemy się spotykać. Na każde spotkanie będziemy zapraszać eksperta/ekspertkę, który(a) pomoże znaleźć odpowiedzi na najbardziej palące pytania. Ale tak naprawdę najważniejszymi ekspertami będziecie Wy - podzielcie się swoim doświadczeniem z innymi. Zapraszamy na kawę i do rozmowy, poznajmy się :)
Kiedy najbliższa kawa? 28 stycznia, godz. 10:00 - 11:00
Jaki temat? O scenariuszach przyszłości i wielkim przyspieszeniu
Gdzie? platforma ZOOM
Jak się na nią dostać? przesyłając zgłoszenie (formularz zgłoszeniowy w dole strony)
Naszym gościem będzie Edwin Bendyk - dziennikarz, publicysta i pisarz, komentator w tygodniku „Polityka”, zajmuje się tematyką cywilizacyjną oraz relacjami między nauką i techniką a polityką, gospodarką, kulturą, życiem społecznym. Autor wielu książek, w tym „Zatrutej studni” nominowanej do Nagrody Literackiej Nike w 2003 r. Niedawno wydał „W Polsce, czyli wszędzie. Rzecz o upadku i przyszłości świata”. Kurator programu „Miasto przyszłości/Laboratorium Wrocław” podczas Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. Wraz z Irkiem Grinem kurator projektu Ex-centrum zainicjowanego przez Olgę Tokarczuk. Wykłada w Collegium Civitas i Graduate School for Social Research Polskiej Akademii Nauk. Członek Polskiego PEN-Clubu. Prezes zarządu Fundacji im. Stefana Batorego. Prowadzi blog „Antymatrix”.
Osoby, które chciałyby skorzystać z tłumacza Polskiego Języka Migowego proszone są o zgłoszenie tej potrzeby na adres mailowy n.roicka@mik.waw.pl do 25.01.2021r.
Masz pytania? Napisz :)
Kontakt:
Natalia Roicka
Dział Edukacji
Mazowiecki Instytut Kultury
tel. 601 668 314
e-mail n.roicka@mik.waw.pl