vimeo facebook
Współpraca w terenie
06 // 11 // 2018
Współpraca w terenie
14 listopada, świetlica wiejska w Krynicy (gmina Suchożebry)
Zapraszamy na warsztaty wszystkich tych, którzy myślą o tym co robią i co mogą zrobić dla świata, dla ludzi, dla społeczności w której żyją i pracują.

Zapraszam na warsztat osoby pracujące w edukacji, w organizacjach pozarządowych, w samorządach, fundacjach i organizacjach społecznych, a także w korporacjach i własnych firmach . Wszystkich tych którzy myślą o tym co robią i co mogą zrobić dla świata, dla ludzi, dla społeczności w której żyją i pracują. Używając narzędzi Pracy z Procesem przyjrzymy się jaki  potencjał wnosimy do świata i do projektów w których uczestniczymy, a co jest i pozostaje nierozpoznane, więc nieużywane w pełni. Dowiemy się jaki związek mają nasze sny i marzenia z dzieciństwa z tym w jaki sposób myślimy dzisiaj o działaniach w świecie. Poznamy nasz mit życiowy i dowiemy się czy poprzez nasze projekty i pracę w świecie realizujemy nasz potencjał. A wreszcie używając narzędzi coachingowych sprawdzimy co przeszkadza nam w realizacji.

Czas trwania: 4,5 godziny

Prowadząca: Dorota Biały

Psychoterapeutka, coach, absolwentka UAM. Pochodzi z wielu miejscJ (Szczecin, Poznań, Żywiec, Warszawa, Budy Michałowskie). Ale także ze świata korporacji i magazynów kobiecych. Przez 8 lat współpracowała z magazynem „Zwierciadło” i „Sens” pisząc krótkie felietony z pogranicza psychologii i sztuki kulinarnej, stylizując i fotografując wraz z mężem do rubryki  pt. „Rozmowy przy stole”.  Od 2006 r należy do PSPiPPP. W roku 2009 kończyła I etap Programu Licencyjnego IPP, wiele kursów prowadzonych przez Nauczycieli Pracy z Procesem z Polski i z róznych stron świata. W ramach  Szkolenia Dyplomowego prowadzi terapię indywidualną, par i rodzin oraz pracuje z grupami pod superwizją. „Jako coach towarzyszę ludziom w zmianie i osiąganiu celów zawodowych i osobistych. Jako psychoterapeutka pracuję z dorosłymi, młodzieżą i z parami. Szczególnie lubię pracę z ludźmi na ich życiowych progach i zakrętach. Prowadzę różne fajne projekty np: „Spotkania ze Sobą przy garach“ i współprowadzę z mężem „Warsztaty Twórczej Zmiany”. Kocham czytać, pływać, burzę mózgów, pić herbatę oraz sadzić warzywa!! Urodziłam się w 1965, od 20 lat jestem w związku, mamy dwóch synów Kubę i Franka. Pracuję w Ośrodku Poza Centrum, a w świecie wirtualnym znajdziecie mnie na FB funpage: Spotkania ze Sobą, lub www.pozacentrum.pl, Email: spotkaniazesoba@onet.pl, tel. 691032130.