vimeo facebook
Gdzie i jak szukać funduszy na realizację działań lokalnych?
18 // 10 // 2018
Gdzie i jak szukać funduszy na realizację działań lokalnych?
warsztat praktyczny w ramach II Zjazdu Kulturalnych Edukatorów
Z badań środowiska edukatorów i animatorów kultury wynika, że największe zapotrzebowanie na szkolenia dotyczy sfery pozyskiwania funduszy na realizację działań. Wychodząc naprzeciw temu oczekiwaniu, zapraszamy na warsztat dotyczący konkretnych źródeł finansowania działań lokalnych - jak pisać i gdzie adresować wnioski, aby pozyskać fundusze na działania lokalne?

Warsztat praktyczny w ramach II Zjazdu Kulturalnych Edukatorów, 18 października 2018 r, Centrum Konferencyjne Golden Floor, ul. Chłodna 51, Warszawa, 32. piętro, godz. 15.00 - 17.00

Nie zawsze jesteśmy w stanie realizować swoje pomysły bezkosztowo. Bywa, że edukacja kulturowa wymaga środków finansowych. Część z nas była beneficjentami programu "Kulturalni edukatorzy". Niektóre osoby wiedzą, że Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznaje granty na "edukację kulturalną". Są też osoby, które korzystały ze wsparcia fundacji bankowych. Skąd jeszcze można pozyskać środki na nasze - animatorów i animatorek kultury działania? Porozmawiajmy o tym, podzielmy się doświadczeniami, poznajmy nowe formy finansowania działań.

 

Anna Czyżewska, etnografka. W 2018 roku wraz z Przedszkolem Promyk z Ojrzanowa Towarzystwo realizowała projekt w ramach "Kulturalnych Edukatorów". W swoim życiu napisała ponad 150 wniosków o dofinansowanie działań kulturalnych, z których część została zrealizowana.

 

warsztat bezpłatny, obowiązują zapisy na II Zjazd Kulturalnych Edukatorów poprzez formularz zgłoszeniowy.