A- A A+
vimeo facebook
Potrzeby szkoleniowe kadr kultury w woj. mazowieckim
27 // 01 // 2020
Potrzeby szkoleniowe kadr kultury w woj. mazowieckim
Raport 2019
Czy pracownicy instytucji kultury mogą i chcą wzmacniać swój warsztat zawodowy? Jakich narzędzi i kompetencji dziś potrzebują? Czy ich szanse na doszkalanie się są równe i jakie bariery muszą pokonać na drodze rozwoju zawodowego?

Próbę znalezienia odpowiedzi na te pytania podjęliśmy w badaniu potrzeb szkoleniowych kadr kultury w 2019 r. Działania podjęto w związku z uruchomieniem przez MIK programu szkoleniowego Mazowiecka Akademia Kadr Kultury. Zastosowane metody pozwoliły na stworzenie person pracowników instytucji kultury. W raporcie zostały nakreślone potrzeby i możliwości dokształcania się kadr. Dokument uwrażliwia odbiorców na różnorodność zadań jakie podejmują dziś pracownicy bibliotek, muzeów i ośrodków kultury. Dodatkowo dokładny opis zastosowanych metod umożliwia czytelnikowi skorzystanie z nich w samodzielnie podejmowanych badaniach. 

Raport przygotowany w 2019 r. przez Kolektyw Badawczy na zlecenie Mazowieckiego Instytutu Kultury w ramach programu badawczego Mazowieckie Obserwatorium Kultury i finansowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

 

 

Załączniki:

diag-pot-szkol-raport-2019.pdf - pobrań: 1631, rozmiar: 2,11 MB
  • Brak komentarzy