Jeśli doświadczasz różnego rodzaju dylematów, wyzwań i trudności w swojej pracy i chcesz:
- dodać sobie sił, korzystając ze wsparcia osób, które pracując w sektorze kultury, mają porównywalne doświadczenia i mierzą się z podobnymi trudnościami,
- poszerzyć swoje rozumienie sytuacji, która jest dla Ciebie wyzwaniem,
- wspólnie wypracowywać pomysły na możliwe drogi wyjścia, poodnajdywać rozwiązania, nawiązać wspierające kontakty branżowe,
to ta grupa jest dla Ciebie.
W trakcie każdego spotkania przyjrzymy się konkretnym sytuacjom z doświadczenia uczestników i uczestniczek grupy oraz wspólnie zastanowimy się, jak możemy uczyć się z tych doświadczeń.
W ramach grupy wzmacniającej odbędą się:
- indywidualne konsultacje wstępne on-line w umówionym terminie
- 3 spotkania on-line: 16.10, 18.11 i 9.12 w godz. 10:00 - 13:30
Będziemy spotykać się w stałej grupie (te same osoby uczestniczące podczas każdego spotkania), maks. 6-osobowej.
Kogo zapraszamy? Osoby pracujące w publicznych instytucjach kultury w woj. mazowieckim poza m.st. Warszawą, zmotywowane do uczestnictwa we wszystkich spotkaniach w podanych terminach. Warunkiem przyjęcia zgłoszenia w naborze jest zadeklarowanie obecności na wszystkich 3 spotkaniach.
Nabór zgłoszeń trwa od 9 do 18 września. Aby wziąć udział w naborze należy zapoznać się z regulaminem naboru i udziału w "Dodaj siły - grupa wzmacniająca dla kadr kultury", który jest dostępny do pobrania w dole strony oraz uzupełnić formularz zgłoszeniowy.
Spotkania odbywają się w ramach projektu Mazowiecka Akademia Kadr Kultury, który jest finansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.
Prowadząca:
Joanna Krajewska – doktorka nauk humanistycznych, trenerka umiejętności psychospołecznych, certyfikowana analityczka transakcyjna w obszarze funkcjonowania organizacji (CTA-O); jest certyfikowaną coachką Instytutu Gallupa w Londynie i certyfikowaną team coachką. Od ponad 16 lat wspiera organizacje (firmy, urzędy, instytucje, szkoły wyższe), przede wszystkim w diagnozie i rozwoju kompetencji pracowników, zespołów i menadżerów. Pracowała i współpracowała między innymi z: Teatrem Ósmego Dnia w Poznaniu, Mazowieckim Instytutem Kultury, Czasem Kultury, Urzędem Marszałkowskim w Katowicach, Urzędem Marszałkowskim w Kielcach, Centrum Edukacji Zawodowej Ministerstwa Finansów, Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Współzałożycielka Dialogów i Zmysłów, miejsca rozwoju osób wspierających innych w rozwoju kompetencji psychospołecznych, wydawcy polskiego tłumaczenia książki D. i A. Kolbów Experiential Educator (Uczenie na podstawie doświadczania. Podręcznik dla edukatorów, trenerów, coachów).
Nabór zakończony
Kontakt:
Natalia Roicka
Mazowiecki Instytut Kultury
kom./SMS 601 668 314
e-mail n.roicka@mik.waw.pl
Załączniki: