A- A A+
vimeo facebook
Przy kawie o...innowacyjności w kulturze
29 // 04 // 2021
Przy kawie o...innowacyjności w kulturze
#spotkanie #wymiana doświadczeń #inspiracje
Spotkania on-line dla osób zarządzających instytucjami kultury w województwie mazowieckim.

Tworzymy przestrzeń wymiany doświadczeń, dobrych praktyk, inspiracji, wiedzy i wsparcia. Zapraszamy osoby zarządzające instytucjami kultury na comiesięczne tematyczne zoomowe kawy!

Każde spotkanie poświęcamy ważnemu tematowi - wyzwaniu, z którym mierzą się instytucje kultury. Na każde spotkanie zapraszamy eksperta/ekspertkę, który(a) pomoże znaleźć odpowiedzi na najbardziej palące pytania. Ale tak naprawdę najważniejszymi ekspertami jesteście Wy - podzielcie się swoim doświadczeniem z innymi. Zapraszamy na kawę i do rozmowy, poznajmy się :)

Kiedy najbliższa kawa? 29 kwietnia, godz. 10:00 - 11:00

Jaki temat? O innowacyjności w kulturze

Gdzie? platforma ZOOM; Osoby, które chciałyby skorzystać z tłumacza Polskiego Języka Migowego proszone są o zgłoszenie tej potrzeby na adres mailowy n.roicka@mik.waw.pl do 26.04.2021r.

Jak się na nią dostać? przesyłając zgłoszenie (formularz zgłoszeniowy będzie dostępny w dole strony w drugiej połowie kwietnia)

Świat wokół nas utracił stabilność. Nie jest to chwilowy kryzys. Świat stał się niestabilny trwale a pandemia to w tej niestabilności tylko jedna turbulencja, która na moment przysłoniła nam skalę zmian klimatycznych, społecznych czy technologicznych. Trzeba założyć, że od teraz nic już nie będzie takie jak dotychczas. Nawet jeśli zechcemy robić to samo, co dwa lata temu, "to samo" będzie przecież miało dziś kompletnie inny sens i znaczenie. Zapraszamy do rozmowy! Zastanówmy się: jak działać w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości, nie gubiąc tych wartości, które w kulturze były dotąd dla nas najważniejsze? Jak otwierać nowe przestrzenie dla twórczości, nowe sposoby uczestnictwa w kulturze, nowe metody edukacyjne w świecie pełnym obostrzeń i ograniczeń?

Naszym gościem będzie Marek Sztark - niezależny menedżer kultury i animator rozwoju lokalnego. Doradca, trener i wykładowca.  W latach 2005-2007 był dyrektorem Opery na Zamku w Szczecinie, stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego 2007 i 2018, zarządzał staraniami Szczecina o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury, był dyrektorem Samorządowej Instytucji Kultury SZCZECIN 2016. Prezes Zarządu Towarzystwa Wspierania Rozwoju Pomorza Zachodniego SZCZECIN-EXPO. Działa w wielu organizacjach pozarządowych. Jest członkiem zarządu Forum Kraków. Od lutego 2021 przewodniczy Społecznej Radzie Kultury woj. dolnośląskiego.
 
 
 

Masz pytania? Napisz :)

Kontakt:
Natalia Roicka
Dział Edukacji
Mazowiecki Instytut Kultury
kom./SMS 601 668 314
e-mail n.roicka@mik.waw.pl

  • Brak komentarzy