A- A A+
vimeo facebook
Techniki Kreatywnego Myślenia: z cyklu, jak prowadzić stałe zajęcia online?
07 // 07 // 2020
Techniki Kreatywnego Myślenia: z cyklu, jak prowadzić stałe zajęcia online?
Ostatni warsztat online z cyklu, który pozwala uczestnikom poznać tajniki pracy online ze stałą grupa na przykładzie zajęć Techniki Kreatywnego Myślenia. 07.07.2020 godzina 14.00

Warsztat online - jak poprowadzić Techniki Kreatywnego Myślenia - formę cyklicznych zajęć, które nadają się do rozpoczęcia i prowadzenia kanałami zdalnymi a potem, jeśli będzie taka możliwość kontynuowania na żywo.

W ramach tego warsztatu zastanowimy się nad pojęciem kreatywności, porozmawiamy o tym, jak pracuje nasz mózg i jak radzi sobie z wyzwaniami twórczymi. Czy możemy wspomóc nasz mózg w radzeniu sobie z takimi wyzwaniami, stosując odpowiednie techniki? W czasie warsztatu omówimy i przećwiczymy kilka takich technik, nauczymy się zasad ich stosowania, poznamy sposoby ich skutecznego używania, ale też zastanowimy się wspólnie, dlaczego te techniki często nie działają. Uczestnicy otrzymają po zajęciach materiał w postaci pliku PDF z opisami przećwiczonych technik i kilku technik dodatkowych.

7 lipca 2020, godz. 14.00-16.30 

Dla kogo?
Warsztat jest adresowany do lokalnych instytucji kultury, w szczególności do domów kultury, gminnych ośrodków kultury, bibliotek, ale także do każdej instytucji, która nie uchyla się od zadań animatorskich i chce świadomie budować kontakt ze swoją publicznością.

Forma:
Interaktywny warsztat online. Uczestnicy proszeni są o gotowość uczestniczenia poprzez dźwięk i obraz. Ale jeśli ktoś nie ma możliwości uruchomienia kamery – poszukamy sposobu, aby mógł uczestniczyć tylko poprzez kanał akustyczny. Po zajęciach każdy z uczestników będzie mógł skorzystać z indywidualnych konsultacji zdalnych z prowadzącym. Warsztat jest realizowany w online a pośrednictwem aplikacji Zoom.
Uczestnicy otrzymają przed warsztatem materiał pdf – zeszyt z bardzo szczegółowym opisem samej techniki i przykładowych zajęć prowadzonych techniką *Klubu Mówców.


Prowadzący: Wojciech Kłosowski
Ekpert samorządowy, animator kultury, jeden z najbardziej doświadczonych polskich trenerów samorządowych. Autor licznych
strategii i polityk kulturanych, redaktor i współautor serii wydawniczej MIK "Kierunek Kultura". Poza pracą zawodową - autor powieści "Nauczyciel Sztuki" i dziadek ośmiorga wnuków :)

Jeśli zapiszesz się w dniu warsztatu, bardzo proszę dodatkowo o mail, na a.roman@mik.waw.pl, dzięki temu będziecie mieć pewność, że odpowiednio wcześnie dostaniecie link do wydarzenia. 

  • Brak komentarzy