A- A A+
vimeo facebook
Lider Zmian 2019
01 // 07 // 2019
Lider Zmian 2019

Konkurs organizuje Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych, a honorowy patronat nad konkursem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego.

O konkursie

Konkurs Lider Zmian to świetna okazja, by rozejrzeć się w swoim otoczeniu i docenić ciekawe i wartościowe inicjatywy, które zmieniają nasze życie każdego dnia. Ale przede wszystkim – by samemu wziąć udział w rywalizacji o tytuł Lidera Zmian!

Konkurs składa się z dwóch części. W pierwszej zwycięzców wybierzemy na podstawie danych statystycznych oraz z pomocą Kapituły Konkursowej. Druga część to głosowanie, w którym o tym do kogo trafią statuetki będą mogli zadecydować mieszkańcy. Głosowanie na projekty rozpocznie się 1 września 2019 r.

Nagrody będą przyznawane w czterech kategoriach:

„Lider Zmian. Samorząd”
„Lider Zmian. Firma”
„Lider Zmian. Nagroda Internautów”
„Lider Zmian. Nagroda specjalna” (z okazji 15-lecia Polski w Unii Europejskiej)

Jak można wziąć udział w konkursie

Wszyscy Beneficjenci Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020, aby zwiększyć swoje szanse na kwalifikację, mogą sami zgłosić swój projekt (lub nawet kilka projektów) do konkursu. Aby to zrobić najpóźniej do 10 sierpnia należy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres lider-zmian@mazowia.eu. Beneficjentów zapraszamy do zgłaszania projektów kategoriach „Lider Zmian. Nagroda Internautów” oraz „Lider Zmian. Firma”.

Wszyscy Mieszkańcy Mazowsza mogą natomiast zgłaszać nam ciekawe projekty realizowany w swojej okolicy. W tym celu wystarczy przesłać swoją propozycję na adres lider-zmian@mazowia.eu lub przesłać wiadomość na Facebooku (nie trzeba wypełniać formularza, wystarczy zwykła wiadomość).

Finał konkursu

Po ocenie zgłoszeń, wybraniu zwycięskich projektów i podliczeniu głosów internautów przyjdzie czas na ogłoszenie zwycięzców. To niecierpliwie oczekiwane wydarzenie obędzie się na gali finałowej – 16 października 2019 r. w Warszawie – na którą zaprosimy wyróżnionych i nagrodzonych w konkursie Beneficjentów. Gala odbędzie się podczas jubileuszowej 10. edycji Forum Rozwoju Mazowsza, do udziału w której już dziś zapraszamy!

https://www.funduszedlamazowsza.eu/aktualnosci/lider-zmian-2019-startujemy/

  • Brak komentarzy