A- A A+
vimeo facebook
Webinar
09 // 05 // 2017
Webinar "Nie tylko ankieta - jak możesz zbadać potrzeby lokalne?

DLACZEGO WARTO BYĆ NA TYM WEBINARIUM?

Każdy i każda z nas wypełniała pewnie kiedyś ankietę. Wystarczy, że przypomnimy sobie emocje i myśli, które nam wtedy towarzyszyły, aby wiedzieć, że badanie potrzeb jedynie tym narzędziem nie pozwoli nam na zdobycie wszystkich niezbędnych informacji. Co i jak instytucja kultury może badać, aby lepiej dopasowywać swoją ofertę do potrzeb społeczności lokalnej? W jaki sposób poza ankietą czy wywiadem można zbierać informacje niezbędne do tworzenia oferty kulturalnej? O tym wszystkim będzie na webinarium.

PLAN

12:50 - 13:00 - "rozgrzewka techniczna" - zapraszamy do zalogowania się na parę minut przed startem - w tym czasie sprawdzamy dźwięk i informujemy o tym, jak poruszać się po naszym wirtualnym pokoju spotkań. Szczególnie gorąco zapraszamy debiutantów i debiutantki.

13:00 - 14:00 - Katarzyna Sekutowicz - O badaniu potrzeb lokalnych

14:00 - 14:15 - Katarzyna Sekutowicz - sesja pytań i odpowiedzi

Nasze webinarium jest realizowane we współpracy z Dorotą Kostowską z www.webinaria24.pl

ZAPISY: 

LINK >>

Webinarium realizowane w ramach "Kadra Kultury"

to program Narodowego Centrum Kultury, który obejmuje szereg projektów szkoleniowych, służących rozwojowi i profesjonalizacji sektora kultury w Polsce. Naszą ofertę tworzymy przede wszystkim z myślą o kadrach domów, ośrodków lub centrów kultury, posiadających status samorządowych instytucji kultury. Staramy się, aby nasze szkolenia, konferencje, wizyty studyjne, webinaria i warsztaty miały różnorodny zakres tematyczny, odpowiadały na realne potrzeby środowiska, skierowane były do różnych odbiorców, którzy wspólnie realizują misję instytucji kultury.

  • Brak komentarzy