A- A A+
vimeo facebook
Konferencja Marketing w Kulturze: Komunikacja - Trendy - Praktyka
21 // 04 // 2017
Konferencja Marketing w Kulturze: Komunikacja - Trendy - Praktyka

Wśród prelegentów m.in.: Natalia Hatalska, Barbara Stawarz, Aleksandra Janus, Marcel Andino Velez, Mariusz Wróbel, Mirosław Filiciak. Zapisy na: www.marketingwkulturze.ikm.gda.pl.  Narodowe Centrum Kultury objęło wydarzenie patronatem projektowym Kadry Kultury. 

Wśród tematów prelekcji i rozmów panelowych są: obsługa widza w instytucjach, młodzi odbiorcy i uczestnicy wydarzeń kulturalnych czy nowe trendy w kulturze. Uczestnicy i uczestniczki porozmawiają także o formach marketingu w instytucjach kultury, digital storytellingu i patronatach medialnych.

- Temat patronatów medialnych przykuł uwagę publiczności podczas pierwszej edycji konferencji. Marcel Andino Velez z Muzeum Sztuki Nowoczesnej zaznaczył go tylko w swoim wystąpieniu. W tym roku postanowiliśmy sprawdzić obiegową wiedzę na temat patronatów. Obserwatorium Kultury działające przy IKM razem z Biurem Badań Społecznych Question Mark prowadzi badanie na temat jakości współpracy instytucji kultury i mediów, a jego wyniki przedstawimy podczas konferencji – mówi Marta Bednarska z Instytutu Kultury Miejskiej.

Dwa popołudnia przeznaczone są na praktyczne warsztaty doskonalące konkretne umiejętności przydatne w promocji kultury: tworzenie infografik, botów na Twitterze, atrakcyjnych treści na stronach www, prowadzenie Instagrama, aktualizację strategii w mediach społecznościowych czy współpracę patronacką z mediami.

Warsztaty mogą zainspirować do dalszych działań i doskonalenia w szybko zmieniającym się środowisku pracy w promocji i PR. Mamy nadzieję, że uczestnicy i uczestnicy znajdą warsztaty dla siebie –  opowiada Monika Serafin z Instytutu Kultury Miejskiej i dodaje – Program znów jest intensywny, jednak zadbaliśmy o to, żeby uczestnicy i uczestniczki konferencji złapali chwile na oddech, sieciowanie przy kawie i afterparty z Gdańską Szkołą Disco.

Bilet na dwudniową konferencję kosztuje 100 zł. Bilet na konferencję i jeden z popołudniowych warsztatów kosztuje 150 zł. Rejestracja jest otwarta do 5 kwietnia lub do wyczerpania biletów.

Pakiet konferencja w cenie 100 zł zawiera: udział w konferencji (20 – 21 kwietnia), lunch, przerwy kawowe, zwiedzanie Europejskiego Centrum Solidarności, afterparty z Gdańską Szkołą Disco.

Pakiet konferencja + warsztat w cenie 150 zł zawiera: udział w konferencji (20 – 21 kwietnia), 1 wybrany warsztat 20 lub 21 kwietnia, lunch, przerwy kawowe, zwiedzanie Europejskiego Centrum Solidarności, afterparty z Gdańską Szkołą Disco.

Szczegółowy program: www.marketingwkulturze.ikm.gda.pl. Zobacz wystąpienia z pierwszej edycji konferencji na Youtube: http://bit.ly/wideo_marketingwkulturze2016. ---

Kontakt: Monika Serafin, monika.serafin@ikm.gda.pl

Marta Bednarska, marta.bednarska@ikm.gda.pl

  • Brak komentarzy