A- A A+
vimeo facebook
Konsultacje wnioskowe on-line
16 // 04 // 2020
Konsultacje wnioskowe on-line
--- BRAK MIEJSC --- Zaprszamy na indywidualne konsultacje wniosków w ramach Mazowieckiej Akademii Kadr Kultury!

Data: 16 i 17 kwietnia

Miejsce:  ustalane indywidualnie - platforma ZOOM, skype, messanger, google hangouts, rozmowa telefoniczna

Godziny: 10:00 - 14:00

Liczba uczestników konsultacji: 10

Zapraszamy na indywidualne konsultacje wniosków do programów dotacyjnych Narodowego Centrum Kultury każdego kto mierzy się z trudnościami, niejasnościami czy wątpliwościami w przygotowaniu wniosku. Pomożemy!

Dla kogo są konsultacje? Dla osób pracujących w instytucjach kultury i organizacjach pozarządowych na terenie województwa mazowieckiego.

Ile trwa konsultacja? ok. 45 - 60 min

Na konsultacje zostanie przyjętych pierwsze 10 osób, które do 14 kwietnia prześlą wypełniony formularz zgłoszeniowy. Pierwszeństwo będą miały osoby działające w poza warszawskich organizacjach pozarządowych i instytucjach kultury.

Uwaga: aby wziąć udział w konsultacji należy przesłać materiał do konsultacji najpóźniej do 15 kwietnia do godz. 15:00 na adres n.roicka@mik.waw.pl

 

Prowadzenie: Anna Czyżewska

ukończyła Instytut Etnologii i Antropologii Kulturowej UW, Szkołę Trenerów Organizacji Pozarządowych STOP oraz Szkołę Procesu Grupowego. Od 2012 roku pracuje jako trenerka. Współpracowała m.in. z Narodowym Centrum Kultury prowadząc szkolenia w programach m.in. „Kadra Kultury”, „Staże w instytucjach kultury” oraz „Zaproś nas do siebie”, Narodowym Instytutem Dziedzictwa, Biurem Programu Niepodległa, Stowarzyszeniem „Pracownia Etnograficzna” oraz Federacją Mazowia. Prowadzi szkolenia m.in. dotyczące planowania projektów i pisania wniosków. Tematykę pozyskiwania środków na działania kulturalne zna od strony praktycznej – sama pozyskuje środki pisząc projekty, a także uczestniczy w procesach oceny merytorycznej wniosków (w latach 2014-2019 roku członkini Zespołu Sterującego programu „Patriotyzm Jutra:, w latach 2016-2019 ekspertka w programie „Wolontariat dla Dziedzictwa” / „Wspólnie dla Dziedzictwa”).

 

 

Kontakt w sprawie konsultacji:

Natalia Roicka

Dział Edukacji

Mazowiecki Instytut Kultury

tel. 601 668 314

e-mail n.roicka@mik.waw.pl

Załączniki:

makak-regulamin.pdf - pobrań: 142, rozmiar: 210.57 KB
  • Brak komentarzy