Komunikacja w zespole i ze społecznością lokalną
Komunikacja w zespole i ze społecznością lokalną

Zapraszamy na trzecie spotkanie z cyklu dla animatorów i animatorek kultury z subregionu radomskiego, realizowanego w ramach w Mazowieckiego programu Edukacji Kulturalnej: USIĄDŹMY PRZY STOLE - komunikacja w zespole i ze społecznością lokalną, które odbędzie się 12 listopada 2019 (wtorek) w godzinach 10:00- 14:30.

10:00 – 11:30 - Biuro MOWES – Mazowiecki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Radomiu ul. 25 Czerwca 45. Spotkanie z Agnieszką Bulską-Siekulską. Tematem spotkania będzie pozyskiwanie środków na działalność kulturalną i ekonomizacje organizacji kulturalnych w 2020 roku. 

12:00 – 14:00  - USIĄDŹMY PRZY STOLE - podczas spotkania porozmawiamy o budowaniu marki osobistej w internecie w kontekście mieszkańców danej miejscowości/regionu w oparciu o social media. Moderatorem spotkania będzie Marcin Artur Jabłoński, który podzieli się swoim doświadczeniem w jaki sposób wykorzystać historie do budowania relacji i jak poprzez wideo lub tekst inspirować mieszkańców do zaangażowania w lokalne działania. Na drugą część spotkania zapraszamy do Restauracji Panie i Panowie, ul. Piłsudskiego 13. 

Prosimy o potwierdzenie do dnia 10 listopada 2019 roku udziału w spotkaniu 12.11.2019 na 

email: mpek.radomski@gmail.com

Koordynatorzy: Beata Domaszewicz i Paweł Komosa – Stowarzyszenie Podwórkowe Anioły

Dołącz do programu!