Objazd studyjny „Z wizytą u siebie” – nabór
Objazd studyjny „Z wizytą u siebie” – nabór

Zgłoś się do udziału w Objeździe studyjnym „Z wizytą u siebie”!

Trwa nabór uczestników do trzeciej edycji objazdu studyjnego „Z wizytą u siebie”, który odbędzie się w dniach 25-27 października. Wspólną podróżą rozpoczniemy działania MPEK w subregionie ostrołęckim. Wraz z animatorami i animatorkami z regionu odwiedzimy siedem miejscowości i przyjrzymy się z bliska społecznym działaniom twórczym. Jeżeli działasz w subregionie ostrołęckim zgłoś się!

Objazdy studyjne „Z wizytą u siebie” to terenowa odsłona Mazowieckiego Programu Edukacji Kulturalnej. Podczas naszych wypraw jeździmy po wybranym subregionie wraz z osobami, które w nim działają. Naszym celem jest rozpoznanie lokalnych zasobów i zbudowanie dobrych relacji między animatorami i animatorkami kultury. To także przestrzeń do wzajemnej inspiracji i wymiany praktyk. W objeździe biorą udział również gospodarze i gospodynie wizyt studyjnych, zaproszeni goście oraz zespół MPEK. 

Tegoroczna jesienna edycja objazdu studyjnego  „Z wizytą u siebie” odbędzie się 25-27 października 2019 r.. Podróż rozpoczniemy w Muzeum Kultury Kurpiowskiej (Operator Regionalny MPEK), gdzie odbędzie się uroczysta inauguracja Programu w subregionie, połączona z ceremonią wręczenia Nagrody ALTEGRANT. Podczas spotkania przedstawione zostaną finansowe i pozafinansowe sposoby wsparcia lokalnych animatorów i animatorek kultury w ramach MPEK. Będzie to również okazja do bliższego poznania się i integracji - po części oficjalnej zapraszamy na część artystyczną oraz poczęstunek i rozmowy.

W sobotę i niedzielę odwiedzimy sześć miejsc w subregionie ostrołęckim, w których realizowane są lokalne działania twórcze: Przasnysz, Jednorożec, Chorzele, Bandysie, Ostrów Mazowiecką oraz Maków Mazowiecki.

Udział w Objeździe jest bezpłatny. Gwarantujemy transport, nocleg oraz wyżywienie. 

Jak dołączyć do objazdu?

Aby wziąć udział w naborze niezbędne jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego -> PRZEJDŹ DO FORMULARZA

Zgłoszenia należy przesyłać do 17 października.

Szczegółowy Regulamin naboru oraz uczestnictwa w Objeździe studyjnym „Z wizytą u siebie” znajduje się w załączniku na stronie: mazowieckieobserwatorium.pl/mpek-objazd/mpek-objazd-jesien-2019.html oraz na naszym profilu na portalu Facebook:  http://bit.ly/2pQpM0l 

Warunkiem udziału w działaniach Mazowieckiego Programu Edukacji Kulturalnej jest obecność na Mapie Społecznych Działań Twórczych oraz działanie na terenie subregionu ostrołęckiego. 

Pytania można przesłać na adres mpek@mik.waw.pl

Tak było podczas poprzednich objazdów!

Relacje z poprzednich edycji Objazdu studyjnego „Z wizytą u siebie” przekonają Cię, że warto zgłosić swój udział: 
-> jesień 2018 
-> wiosna 2019 

 

Dołącz do programu!