Objazd studyjny „Z wizytą u siebie” – nabór
Objazd studyjny „Z wizytą u siebie” – nabór

Objazd studyjny „Z wizytą u siebie” – nabór

 

Rozpoczął się nabór uczestników do wiosennej edycji objazdu studyjnego „Z wizytą u siebie” w subregionie radomskim. Objazd odbędzie się 17-19 maja 2019 r.. Wraz z animatorami i animatorkami z regionu wyruszymy w teren, by wspólnie odkrywać bogactwo lokalnych działań twórczych. Dołącz do nas! Nabór trwa do 6 maja do godziny 10:00.

 

Terenową odsłoną Mazowieckiego Program Edukacji Kulturalnej są objazdy studyjne „Z wizytą u siebie”. Podczas naszych wypraw jeździmy po wybranym subregionie wraz z osobami, które w nim działają. Naszym celem jest rozpoznanie lokalnych zasobów i zbudowanie dobrych relacji między animatorami. To także przestrzeń do wzajemnej inspiracji i wymiany praktyk. W objeździe biorą udział gospodarze i gospodynie wizyt studyjnych, zaproszeni goście oraz zespół MPEK. 

Wiosenna edycja objazdu studyjnego  „Z wizytą u siebie” odbędzie się 17-19 maja 2019 r. Naszą wyprawę rozpoczniemy w piątek Majówką we Dworze w Rzucowie, w siedzibie laureatów naszej nagrody - Fundacji We Dworze. Będzie to spotkanie podczas którego w nieformalnej atmosferze zaprezentujemy dotychczasowe działania i plany MPEK oraz przedstawimy laureatów i laureatki naszej nagrody.

W sobotę i niedzielę odwiedzimy siedem miejsc na południu i wschodzie województwa, w których realizowane są lokalne działania twórcze: Malinowy Chruśniak w Iłży, gminę Rzeczniów, lipską inicjatywę Lipsko Śpiewa, Zespół Szkół Drzewnych w Garbatce Letnisko, Teatr Pralnia w Pionkach, a także zobaczymy próby do spektakli Gloria Victis w CAL w Pionkach.

Udział w Objeździe jest bezpłatny. Gwarantujemy transport, nocleg oraz wyżywienie. 

Jak dołączyć do objazdu?

Aby wziąć udział w naborze należy wypełnić formularz zgłoszeniowy: PRZEJDŹ DO FORMULARZA. Termin wysyłania zgłoszeń upływa 6 maja o godzinie 10:00. Pamiętaj, że warunkiem udziału w działaniach Mazowieckiego Programu Edukacji Kulturalnej jest obecność na Mapie Społecznych Działań Twórczych

Szczegółowy Regulamin naboru oraz uczestnictwa w Objeździe studyjnym „Z wizytą u siebie” znajduje się w załączniku do artykułu na stronie: www.mazowieckieobserwatorium.pl/mpek-objazd/mpek-objazd-wiosna-2019.html.


Pytania możesz przesłać na adres mpek@mik.waw.pl

Tak było w zeszłym roku!

Relacja z pierwszej edycji Objazdu studyjnego „Z wizytą u siebie” przekona Cię, że warto zgłosić swój udział: http://www.mazowieckieobserwatorium.pl/mpek-objazd/mpek-objazd-jesien-2018.html.

Dołącz do programu!