vimeo facebook
warsztaty 2016
28 // 06 // 2018
warsztaty 2016
Cykl warsztatów, które zaoferowaliśmy animatorom i nauczycielom w 2016 r. obejmował następujące zagadnienia: projektowanie usług, diagnozę potrzeb odbiorców, współpracę sektora oświaty i kultury oraz zarządzanie projektami.

Warsztaty były realizowane od kwietnia do lipca 2016 roku w sześciu miastach województwa mazowieckiego: Warszawie, Ciechanowie, Ostrołęce, Radomiu, Płocku i Siedlcach. W każdym miejscu zrealizowaliśmy czterodniowy cykl warsztatowy, na który złożyły się trzy weekendowe zjazdy - jeden dwudniowy i dwa jednodniowe.

Warsztaty prowadzili trenerzy i praktycy doświadczeni w swoich dziedzinach:

Kolektyw Badawczy - dr Magdalena Ochał, Anna Stępień i Michał Kocikowski - poprowadzili warsztaty z diagnozowania potrzeb odbiorców działań kulturalnych,

Cooperativa Studio - Agnieszka Sikorska i Michał Kwasieborski - poprowadzili zajęcia z projektowania usług (zarządzanie projektem metodą service design) oraz przejście pełnego procesu projektowego - od pomysłu do opisanego i zaplanowanego projektu.

Bogumiła Stachurska poprowadziła zajęcia na temat współpracy sektora kultury ze szkołami i prowadzenia działań artystycznych w szkole.

Warsztaty miały na celu wzmocnienie kompetencji z zakresu planowania i zarządzania projektami, a także zainspirowanie i przekazanie kreatywnych pomysłów na temat działań, które można przeprowadzić we współpracy ze szkołami.

Załączniki:

mg3303.jpg - pobrań: 360, rozmiar: 13,78 MB