KONKURS: IMPULS KULTURY

Przyznaliśmy nagrody i wyróżnienia
Przyznaliśmy nagrody i wyróżnienia



Kapituła obradująca w składzie:

Paweł Cukrowski  – dyrektor Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie

Magdalena Biernacka – zastępca Dyrektora Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie

Katarzyna Klepaczewska  –  p.o. kierownika Wydziału Kultury w Departamencie Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie

Dorota Wojda – główny specjalista Departamentem Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie

dr Joanna Kubicka  –  Prezeska Stowarzyszenia Katedra Kultury

Janusz Byszewski – ekspert

Inga Pytka-Sobutka  –  prezeska Towarzystwa Aktywnych Kulturalnie „Projektoriat”

Magdalena Ulejczyk – dyrektor Mazowieckiego Instytutu Kultury

zadecydowała o przyznaniu następujących nagród i wyróżnień:

Kategoria projektu

Autor projektu

Tytuł projektu

Rodzaj nagrody

projekt oparty na dziedzictwie lokalnym

Michał Mendyk

Opera dla Głuchych

6000 zł brutto

projekt oparty na dziedzictwie lokalnym

Małgorzata Karkosz

Pod prąd - warsztaty dla młodych twórców znad rzeki Jabłonicy

6000 zł brutto

projekt oparty na dziedzictwie lokalnym

Anna Chudzik-Pawlik

Nicią malowane - wspólnie wyszywamy mapę naszej okolicy

6000 zł brutto

projekt oparty na dziedzictwie lokalnym

Kinga Szczypek

WIEŚ TO NIE WIOCHA

wyróżnienie

projekt oparty na dziedzictwie lokalnym

Patryk Zduńczyk

Kuchnia Urzecza - nadwiślański tygiel kulinarny

wyróżnienie

projekt storytellingowy

Grażyna Sobieska- Szostakiewicz

Opowieści pysznej treści czyli smaczne bajki na trudne chwile

6000 zł brutto

projekt storytellingowy

Jerzy Szufa

Opowiadacze zaangażowani

6000 zł brutto

projekt storytellingowy

Jagoda Wypyszyńska

Buntowniczki

6000 zł brutto

projekt storytellingowy

Joanna Turek

Kurpiowski Tabor - śladami Pawelczyka

wyróżnienie

projekt storytellingowy

Bartłomiej Kopiński

Bitwa na Opowieści

wyróżnienie

projekt realizowany online

Rafał Kępiński

AIOWSZEM.PL

6000 zł brutto

projekt realizowany online

Kinga Kunicka

Ptaki za oknem - wystawa fotograficzna on-line Jacka Wierzejskiego

6000 zł brutto

projekt realizowany online

Dariusz Krajewski

Polska Wirtualna Orkiestra Dęta

wyróżnienie

projekt zrealizowany w przestrzeni publicznej

Marcin Mitzner

Hasta la vista Wólka

6000 zł brutto

projekt zrealizowany w przestrzeni publicznej

Monika Rejtner

Kulturalny Pociąg na trasie: Kozłówka-Biblioteka – Biblioteka-Kozłówka

6000 zł brutto

projekt zrealizowany w przestrzeni publicznej

Anna Elsner

Zmalujmy Coś Razem

wyróżnienie

projekt zrealizowany w przestrzeni publicznej

Anna Przybysz

Międzykulturowe śniadania przy wspólnym stole

wyróżnienie

projekt zrealizowany w przestrzeni publicznej

Łukasz Prochacki

"Czas na taniec 2019."

wyróżnienie

projekt zrealizowany w przestrzeni publicznej

Mateusz Kalinowski

SzkicoBabice - zdecyduj, co rysujemy!

wyróżnienie

projekt wykorzystujący nowoczesne technologie i innowacyjne formy przekazu

Aleksander Prugar

Jeden za wszystkich – akcja społeczna

wyróżnienie

projekt wykorzystujący nowoczesne technologie i innowacyjne formy przekazu

Mariola Goździkowska

3.Grodziski Dzień Młodzieży

wyróżnienie

 

Za wszystkie nadesłane zgłoszenia serdecznie dziękujemy i gratulujemy autorom i autorkom nagrodzonych i wyróżnionych projektów!