A- A A+
vimeo facebook
Opowiedz nam swoją historię Re(Animacji) w czasie pandemii
12 // 06 // 2020
Opowiedz nam swoją historię Re(Animacji) w czasie pandemii
narzędzie pomocowe
Animatorzy, animatorki! Serdecznie zapraszamy do podzielenia się z nami swoimi historiami z czasu epidemii.

Liczymy, że na podstawie zebranych opowieści będziemy mogli realnie WESPRZEĆ WAS W DZIAŁANIACH! Piszcie do nas o codziennej pracy w obszarze animacji i edukacji kulturowej, Waszych sukcesach, trudnościach, potrzebach. Opowiedzcie o ludziach, z którymi pracujecie, o tym co pandemia zmieniła w Waszych relacjach. Podzielcie się z nami refleksjami o wyzwaniach, jakie stanęły przed Wami po 11 marca.

Poniżej znajdziecie kilka pomocniczych pytań:

  • Gdzie na co dzień prowadzicie działalność animacyjną, edukacyjną?
  • Jak zmieniła się Wasza sytuacja zawodowa po 11 marca?
  • Czy kontynuowaliście pracę w obszarze animacji, edukacji kulturalnej/kulturowej czy byliście zmuszeni do zaprzestania swoich działań?
  • Może niektórzy z Was przenieśli się do Internetu i realizują ciekawe inicjatywy online…
  • Kto wspiera Was w codziennych zmaganiach z nową sytuacją? Czy otrzymaliście (i nadal otrzymujecie) wystarczające wsparcie, czy czujecie się osamotnieni i zrezygnowani?
  • Czego obawiacie się w najbliższej przyszłości?
  • A może macie ciekawy pomysł na działania i szukacie partnerów bądź mentorów??

Wasze historie pomogą nam lepiej poznać Waszą obecną sytuację, a co najważniejsze  STWORZYĆ NARZĘDZIA WSPARCIA ODPOWIADAJĄCE NA WASZE POTRZEBY. Mamy świadomość, że wszechobecność działań online zaczyna być uciążliwa. Dlatego proponujemy Wam dwie formy opowiedzenia swojej historii.

Pierwsza opcja polega na tym, że możecie opisać swoją historię i zamieścić ją na naszej mailowej skrzynce podawczej: reanimacja@mik.waw.pl

Druga opcja zakłada rozmowę telefoniczną z osobą, która wysłucha Waszej historii i zanotuje najważniejsze obszary, w których potrzebujecie wsparcia. Żeby umówić się na rozmowę prosimy wysłać zgłoszenie na adres e-mail: reanimacja@mik.waw.pl, w tytule wiadomości wpisując: ROZMOWA

Działanie jest realizowane w ramach projektu badawczego "Re(ANIMACJA) kultury w okresie pandemii. Strategie działań animatorów i edukatorów kultury w woj. mazowieckim".

Partnerem działania są Federacja Mazowia, Forum Kultury Mazowsze oraz Amfiteatr w Radomiu.

Projekt finansowany jest ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach projektu Mazowieckie Obserwatorium Kultury.

  • Brak komentarzy